Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Brigand

Öne çıkan mesajlar

Robert_Poche said:

barnacle said:

senko said:

olm filmde öyle çok abartılcak bişi değilmiş, mavi mavi içimi baydı bi süre sonra, navu mudur nedir öyle bi ırk var işte, ulan koca ırkın hepsi mi tipsiz olur, at hırsızı gibi hepsi.
seksilik, meme fln da yok filmde.

nası ya memesiz bi film için bu kadar yaygara mı koptu şimdi. izlemeyi düşünüyodum ama bundan sonra kararsızım.

memesiz oldugunu kim söledi 160 dk nin 120 sinde war

peki estetik mi bu memeler? insanın içini cız ettiriyor mu?

yoksa yaratık memesi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

varlok said:

biz bu filmin ön gösterimine bilet almıştık ve filme girmeden arkadaş fenalaştığı için filmi bırakıp arkadaş ile ilgilenmiştik. paramızı da geri alamadık. bugun de kardeşim geliyor ankaradan ve filmi beraber izleriz diye düşündüm ama yer yok...

inşallah arkadaşın bayağı bir fenalaşmıştır.. yani 15dakika sonra kendine geldiyse dövüp gerçekten fena etmek lazım onu..

film o kadar güzel.

güncelle:fenalaşan erkek var mı yaw? normal hayatta hiç fenalaşan adam görmedim..
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

olm filmde öyle çok abartılcak bişi değilmiş, mavi mavi içimi baydı bi süre sonra, navu mudur nedir öyle bi ırk var işte, ulan koca ırkın hepsi mi tipsiz olur, at hırsızı gibi hepsi.

meme var da ufak. ama var yani, hatun film boyunca yarıçıplak geziyo zaten neredeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

pogodi said:

senko said:

bu kadar boş bi yorum görmedim ashahahahsdg

alakayı kuramadım bir türlü, yeterince normal hatta açıklayıcı fikir beyan edici üstelik sana yanıt bile yazdırabilen bir yorum olmuş

ha bide filme giden arkadaşlar zaten senkolardı benim üstte bahsettiğim.
Sosyal ağlarda paylaş

barnacle said:

Robert_Poche said:

barnacle said:

senko said:

nası ya memesiz bi film için bu kadar yaygara mı koptu şimdi. izlemeyi düşünüyodum ama bundan sonra kararsızım.

memesiz oldugunu kim söledi 160 dk nin 120 sinde war

peki estetik mi bu memeler? insanın içini cız ettiriyor mu?

yoksa yaratık memesi mi?

Zoe Saldana neticede, az biraz ettirmezmi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...