Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepeleksel Futbol Maçı v20

Holy

Öne çıkan mesajlar

praw sistem şöyle ki: genelde en son maçlarda yer alanlar kadroda ilk yer buluyolar.
eh benim hatırladığım senin oynadığın en son maç v10 dan önce falandı.

eskilerle kadro dolunca senin ilk olarak "beni kadroya yazın" demen pek bi anlam kazanmıyo
ama hala itiraz ediyosan maçı ayarlayanla görüş benim diyeceğim bu[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

e tamam o zaman hiç gerek yok o zaman buraya yazı yazmanıza direk aynı kadro topluluğuyla yapın maçı biz de boşuna oynayacağız diye heyecanlanmayalım
Bu saatten sonra zaten oynamak ta istemiyorum
Size iyi maçlar[signature][hline]
Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür
Sosyal ağlarda paylaş

ama lol praw
adamlarımızı toplamışız kadromuzu kurmuşuz sahanın yerini bilmeyen 1 adamımız var ona da söylemişiz nereden alacağımızı daha napalım şenliklerle mi karşılayalım maçı? şu an için yapacağımız bişey yok yani bu topicte pek. biri gelir benim şu işim var oynamıyorum der o zaman toplanırız buraya birini bulmak için. veya biri gelir ben de izliyim der ona nereye geleceğini söyleriz (ki bikaç sayfa önce bu içerikli bi mesaj atmıştım)

ha ayrıca senin oynayamaman konusuna gelince, karpuzun da 1 kere senin de 1 kere oynamışlığın var. mesaj tarihinin önceliği veya senin caps yazmış olman son kişi olaraktan onun seçilmesi için pek bi etken olmadı. sonuçta bi maç yapacaz ortada bi iddia falan olmasa da doğru düzgün futbol oynamak için yapıyoruz bu bakımdan kadrolara yapacağı katkı açısından daha hayırlı olan kişi daha ağır basıyo.

ha ayrıca hala oyuncu seçimindeki sistemin mantıklı olduğunu savunmaktayım hem önceden bolca maça çıkmış insanların nası oynadığını daha iyi bildiğimiz için kadro kurabilmek açısından işi kolaylaştıracağı için, hem de maçları sürekli takip eden insanların dışarda kalmaması için.. yani ben 19/19 oynadım şu maçlarda, bi günlüğüne uygun değilimdir o gün topic açılıp da benden önce 12 tane hiç oynamamış veya 1-2 sefer oynamamış kişi girerse pek memnun olmam doğrusu. sürekli oynayan diğer insanlar için de geçerli bu.

ha ayrıca şuna hiç karşı değilim hatta baya da destekliyorum: bizim yaptıklarımızdan farklı olarak maç organize edin hatta isterseniz bizi (en azından beni) almayın sorun olmaz bişey demem. hatta yani o maçlarda oynayanlardan bi takım çıksın onlarla maç yapalım pek güzel olur. avrupa tayfası da uyumasın adam toplasın maç organize etsin, sonuçta biz öyle über insanlar değiliz ki sırf biz maç ayarlayabilelim (ha aslında öyleyiz biraz da neyse :P ) maçlarda oynayabilecek kişi sayısı sınırlı, önceki maçlarda az oynamış/hiç oynayamamış kişileri oynatabilme imkanı iyice sınırlı.[signature][hline]kender on the roof
Sosyal ağlarda paylaş

Topici açan maçı organize edendir bir nevi belki ama geçen maç babacum açmıştı ve kendisi oynamamıştı maçta. Ayrıca bana kalırsa karar ortak verilmeli çünkü ben ne prawler'ı tanıyorum ne de karpuz'u tanıyorum. v8'den beri 2 maç kaçırdım sadece ve sanırım onlar v8 den önce oynamışlar. Bu yüzden ben onları tanıyan birilerinin karar vermesinden yanayım.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

tamam o zaman anladım..
Karpuz oynasın o zaman zaten tüm şevkim kaçtı oynamak için..

100 kez söyledim 1000 kez daha söylemek zorunda kalırsam gene söylerim, euro tayfası malesef çok duyarsız. Sadece 1 kez maç yapabildik ya. Acayip tembel Euro tayfası..

Tamam pardon ben topici herkes katılabilir diye anladım sonuçta, hata yapmışım kusura bakmayın size iyi maçlar[signature][hline]
Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 13 Temmuz 2004 23:22 tarihinde demiş ki:
hatta;

kender*2, kender, fiz*2, sabo, jankis, fizban
tora, holyman, karpuz, esh, angelus, gris

bu da bir ilk mi acaba
3 gün önceden kurulan kadroya kimse itiraz etmedi:)[signature][hline]Rangermania
Fizban 25 Ocak 2004 00.01 tarihinde demişki:
valla hayatımı toplarla işkillendirmem ben

Fizban 30 Ocak 2004 22.00 tarihinde demişki:
evet 3 te toplaşalım
Sosyal ağlarda paylaş

sonucu yine uzatmalar belirledi.. yine yendik skoru bilmiyorum 2 farklı veya öyle bişey.. rakip çok çirkef oynayıp çok kez sakatlamaya çalıştı hatta jankisi sakatladılar ama biz iman gücümüzü ortaya koyarak kazanmayı bildik hehe
yani işte özetlemek gerekirse koduk :P[signature][hline]kender on the roof
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...