Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepeleksel Futbol Maçı v20

Holy

Öne çıkan mesajlar

buyur tora buyur özledik valla
holyman,fizban,fizban*2,kender,kender*2,sabo,angelus,tora,jankis,eshreff

eskilerden 10 kişi çıkarttık. Griz'in haberi yok sanırım biri dürtsün Griz'i. Onun dışında bi tane yenilerden alınabilir sanırım.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

Yazokulu hangi saatlerdedir ki?
neyse saydık o zmn onuda etti 11. yarına kadar eskilerden biri çıkmassa yedeklerden kapalım bi tane.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

kender kişisinin kendisi bu maç kaleci olmayacak nestalık yapası gelmiş biraz.
kender*2 kişisi onun yerine kalede yer alacak ki kendisi de fena kaleci değildir. ona göre kadro kuralımdır.
ayrıca izlemeye gelmek isteyip sahayı bilmeyen varsa maç günü 5:15-20 civarı (gecikme yapılmasın yalnız, lütfen.. açık söylüyorum fazla beklemem :) ) kadıköyde boğanın ordaki simit sarayının önünde olsunlar (tabi söylesinler bize haberimiz olsun) ben olurum başka biri olur birileri orda olur alır gelenleri.

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 13 Temmuz 2004 18:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eh 12. kişi çıkmadığına göre eskilerden bence kaleye geçebilecek bi adam alalım yenilerden. Bende bu maç üstün savunma yeteniğimi ortaya koymak istiyorum.

Evet beyler var mı kaleye gelmek isteyen? (Eldiven benden)

(Kaleye geçen arkadaşın ilerki maçlarda oyuncu olarak oynama şansı olacaktır. Bir maçlık kaleci olacak sadece)[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:

Paticik Fm

[Bu mesaj Holyman tarafından 13 Temmuz 2004 19:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...