Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blink 182 nin 182 si nerden geliyor???

Abus

Öne çıkan mesajlar

Blink 182 adlı gurubun ismindeki 182 Scarface adlı filimde (kendisi efsane filimdir) Al Pacino'nun ağzından çıkan fuck kelimesinin sayısına tekabül ediyor.

Mutlaka bilenler vardır ama ben yeni öğrendim ve bilmeyen pati'ler olabileceğini düşündüm ve yazdım.[signature][hline]Abus

Bir Fare Kapanına Fareleri Öldürmemesi Gerektiğini Anlatamassın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 15 Temmuz 2004 22:37 tarihinde demiş ki:
181'den sonra geliyor işte daha ne..

zuhahaah bu adama hayranım :D[signature][hline]Dead Or Alive|GaLaTa§aRay|¤Mortal Kombat: Deadly Alliance¤
Diiceeyyy Tosbaaa Playlist!!!
1)Şappur Şuppur 2)Halayımız Bitmesin 3)Bebeem!(İbraam Daddlısens)
Xhearon Uo Shard|Level Sistem|Come'n
Sosyal ağlarda paylaş

Verdiğin bilgi için sağol Abus ben de bilmiyordum. Bazen burası MetalMonster forumlarıymış gibi davrananlar oluyor ama önemseme. Herkesin dinlediği müzik aynı olmak zorunda değildir.
Onların da kötü niyeti yok aslında. çok fazla geyik muhabbeti yapınca bazılarını üzdüğünü anlayamıyabiliyo insan :hmm:. Sen üzülme!

Öğrendiklerini paylaşmaktan çekinme.[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
Sosyal ağlarda paylaş

hmm okuduğum bi kitapta olay şöyle anlatılmıştı hatta mark hoppus'un ağzından olmalı

"grubu ilk kurduğumuzda adımız blink'ti ancak başka bir yerde adı blink olan başka bir grup daha varmış,bizde yenilemek zorunda kaldık" sanırım o yenileme safhasında senin anlattığın hikaye giriyo devreye...[signature][hline]regarnur kharta
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...