Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 2 - B.net serverları

riglous

Öne çıkan mesajlar

bir-birbuçuk ay öncesine göre konuşuyorum, uswest'in ortamı çok daha güzel, türkler de daha fazlai ama pingi abarmış durumda, oynanacak gibi değil.

europe ise ping açısından çok çok iyi, ama anasonun dediği gibi, nası desem, ilginç insanlar var, özellikle türkler.

ha bi de şöyle bişey var, uswestte adamlar deli gibi oynuyolar, herkesin herşeyi var, herkes herşeyi biliyo ve kimsenin kimseye ve hiçbişeye ihtiyacı yok gibi nerdeyse. yani insanı gaza getirecek hiçbişey yok. hani dersin şu şu setleri tamamlıyım da böyle uçıyım şöyle vurıyım, yok öyle bişey. adamlar oyunun bokunu çıkarmış artık orda. sen uğraşırsın kasarsın enigma hede hoto falan diye, uzun süredir oynayan sıradan bi oyuncuda bile en az 2-3 tane vardır, bi anlamı yok. herşeyi satın alabilirsin, ortalık ebayer dolu.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bir iki hafta önce bütün realmlar resetlendi, şu anda başlamak için çok uygun zaman.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

Ohoo Eruope dA Çömezden tut lamerine kadar allahı var
varda var

ne ss ler çektim ben europe realmde.

Tabi west de daha ilgililer bu oyuna o yüzden karakterler daha hayvan olacaktır ihtimal ...

Gerçi oyunun tamamen b.ku çıktı
herkez Baal runlarda 2 dakikada level 80 oluyor zaten ...

her dakika yeni karakter yaratıl 3 saat içinde level 80 olabilirsiniz ...
Sosyal ağlarda paylaş

ben europedayım ama bikaçgündür sıkıldığım için girmiyorum.

reset geldiği için herşeyi var vs gibi şeyler geride kaldı her server aynı durumdadır şu anda. tabi resetten bikaç saat sonra milletin 80lere birgün sonra da 90lara çıktığını düşünürsek herkesin herşeyi olabilir ehe :)
Sosyal ağlarda paylaş

ladderlar silindi, tüm karakterler itemlar vs nonladdera geçirildi diye biliyorum.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

ya eskinin ladder char'ları tamamen nonladder'a aktarılmış. böylece ladder only item'lar nonladder'a taşınmış ve eğlence gelmiş oyuna(!).

valla bildiğim kadarıyla ladder'da eskiden 99'un altı adam olmazdı, şimdi en yukarıda 94 fln var. en düşük de sanırım 84 civarı...

Europe'da başladım, teşekkür ederim.

[Bu mesaj riglous tarafından 15 Temmuz 2004 22:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...