Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dido

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

ya çok güzel bir sesi var kendisi de güzel ilk albümünde ilgilenmeye başlamıştım sora bi hevesmiş gibi kayboldu bu yeni albümüde çok güzel ben bu kadını dinlemeyi bırakmicam bu kesin...

siz ne düşünüosunuz dido hakkında?[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy

racon kesmiyorum...kafa kesiyorum...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ben birine benzetiyorum bu kadını ama 2-3 yıldır kime benziyo cıkaramadım...
İyidir Dido yumusak bir sesi var..
Arabada gece yolculuklarında cok güzel gider..[signature][hline]BonePART, 05 Temmuz 2004 23:15 tarihinde demiş ki:
kraldan cok kralcı olmayın bi insan bişi sorduysa yardımcı olun search t hede hodoo diye baırmayın sozluk deil burası forum,insannar konusmak icin acc alıyo..
Eternal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 12 Temmuz 2004 15:32 tarihinde demiş ki:Arabada gece yolculuklarında cok güzel gider..

demek tek boyle du$unen ben degilmi$im :)[signature][hline]Ranger : Hero : Druid (Excalibur)
Hunter - you share a special connection with animals. Whether you rely on bows or firearms, you consider your weapons and pets to be your only true friends.

Hunter - you share a special connection with
animals. Whether you rely on bows or firearms,
you consider your weapons and pets to be your
only true friends.

What WoW Character Are You?
brought to you by Quizilla
">What Kind of WoW Character Are You?
Leathas.com,Her turlu Yemek Servisi Yapilir
Sosyal ağlarda paylaş

Ouz o tüm yolculuklarda güzeldir yaa.
Dido cidden çok güzel sese sahip bir insan :) Bir yaz boyunca albümünü (ilk) dinlediği için öğğk demiştim. Ama sonra kendi steğimle dinlediğimde (ikinci albümü tabiki :)) bayağı sevdim şarkılarını. Gerçi Roswell dizisinde çalan parçası Here With Me sayesinde Dido'cu oldum ama. Neyse her iki albümüde var bende. hatta Faithless ile yaptığı şarkıyı falanda kaydettim. Zevkle dinlerim. Ama arabada The Godfather'ın albümü başta bulunur o ayrı.[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deluna, 14 Temmuz 2004 13:43 tarihinde demiş ki:
Ben Dido'nun hayranıyım.Fazla takip etmiyorum ama nerede olursa olsun dinlerim.Life for Rent klibinde son sahnede yaptıgı hareketi hic tasvip etmediğimi de soyleyeyim.Ama benim favorim Dido'dur.

Ben oldukça doğal karşıladım. Baya güldüm ayrıca o sahnede. (Hareketi yapma sebebi bariz ama anlamayan bir çok insan olmuş :D)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Angelus, 20 Aralık 2003 11:54 tarihinde demiş ki:
Dorsia sen bir de onun Roswell Theme şarkısını dinle:)
''Here with me'' olması lazım şarkının adının...

heh gene söliyim çok güzel şarkı ya:)[signature][hline]Rangermania
Fizban 25 Ocak 2004 00.01 tarihinde demişki:
valla hayatımı toplarla işkillendirmem ben

Fizban 30 Ocak 2004 22.00 tarihinde demişki:
evet 3 te toplaşalım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 12 Temmuz 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Arabada gece yolculuklarında cok güzel gider..

Deniz Seki'ye benzio abi direk, artı slow graliçesi seçtim kendisini...[signature][hline]şeyim hıyar diyene bi avuç tuzla koşmayın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Trojanmistress, 14 Temmuz 2004 22:48 tarihinde demiş ki:
said:
Eternal, 12 Temmuz 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Arabada gece yolculuklarında cok güzel gider..

Deniz Seki'ye benzio abi direk, artı slow graliçesi seçtim kendisini...

AAAA!! tamam tamam
spider man de oynayan abla vardıya ona benziyo..
evet..o ablaya benziyo hemen ikisinin resimlerini koyuyorum bakınız nasıl benzicekler..
Kirsten Caroline Dunst

Dido
[signature][hline]BonePART, 05 Temmuz 2004 23:15 tarihinde demiş ki:
kraldan cok kralcı olmayın bi insan bişi sorduysa yardımcı olun search t hede hodoo diye baırmayın sozluk deil burası forum,insannar konusmak icin acc alıyo..

Heleki Crazy Beautiful diye bir filmi vardı Dunst ın orda adeta bir didoydu.. onu koyim hemen..

[Bu mesaj Eternal tarafından 15 Temmuz 2004 09:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

O değilde Faithless'ın arkasında bateri ve gitarı çalan kadın varya. Ben onu acayip benzetmiştim Dido'ya. Sonradan konserde gördüm o değilmilş :D[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

cradle of filth in solistine benziyor (ohanzi yuhakokenenzi)[signature][hline]
Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi yaa. Ben onun kardeşini erkek sanıyordum. (grupta olduğunu biliyordum başka bir eleman herhalde diyordum :)) İyi öğrenmiş oldum arada kızkardeşi olduğunu :D[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cthulhu_, 15 Temmuz 2004 16:33 tarihinde demiş ki:
sesi öyle çok müthiş değil ama yüzü güzel :utaniem:

said:
Dmx, 15 Temmuz 2004 15:25 tarihinde demiş ki:
pek guzel bir hatun degil ama sesi insani rahatlatici, ve guzel sarkilari var.

İki farklı insan. İki farklı düşünce :D[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...