Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADSL başvurusu...

GilthanasUO

Öne çıkan mesajlar

nickinden yola çıkarak düşünürsek UO ağırlıklı kullanıyosun interneti, dolayısıyla 256 yeterlidir diye düşünüyorum, fiyatı da çok uygun zaten, port olmadığı yerlerde portların açılması her an olabiliyor yani birkaç ay da olabilir, birkaç senedir bekleyenler de var

dolayısıyla talep başvurunu yapman bişe kaybettirmez mutlaka yap yani[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi iki şey var yalnız karıştırmayalım
eğer bağlı olduğunuz santralde port varsa boşta, o zaman ertesi gün de bağlanır, en geç 1 hafta sürer bağlanması hatta

ama senin durumun gibi port yoksa o zaman önce port gelmesi gerekiyor ondan sonra bağlantı süreci bekleniyor, dolayısıyla kimine 6 ayda kimine ertesi gün bağlanmasının nedeni birinde port bekleniyor olması diğerinde mevcut portlara bağlantıda sizin sıranızın gelmesini bekliyor olmanız[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 15 Temmuz 2004 13:44 tarihinde demiş ki:
şans değil sıraya alıyor çünkü,ama torpil,işte o konuda diyeceğim yok. :)

sıra olayında da önceliği yüksek hızlara veriyorlar
yani en düşük hızlarda talep yapmışsanız, diyelim ki 100 port varsa ve sizden önce hızı daha yüksek 100 kişi varsa portlar tükenir yine alamazsınız, böyle de bir öncelik sırası gözetiyorlar[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GilthanasUO, 15 Temmuz 2004 13:46 tarihinde demiş ki:
benim iş 6 aylık sürece giriyor yani.neyse talebi yapıyım.bide torpil bulsak bu iş tamam.ama nerdee.saolun yinede.

hayır illa ki 6 olacak diye bir şey yok
ama sürebilir de
artık adsl işi biraz hızlandı gibi, oturduğum 110 binlik şehirde bile 1000 tane port var artık, büyük yerleşimlerde artık daha sık port açılması söz konusu olacaktır

hiç belli olmaz birkaç güne port gelir birkaç günde de bağlanabilir yani[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben geçenlerde başvurdum 4 günde bağlandı başvurduktan sonra[signature][hline]
Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür
Sosyal ağlarda paylaş

bende de öyle değildi 1 sene önce almıştım şimdi aldığımda direk forma yazıyosun kullanıcı adı ve şifre dumur oldum[signature][hline]
Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 15 Temmuz 2004 13:47 tarihinde demiş ki:
said:
DoGMeaT, 15 Temmuz 2004 13:44 tarihinde demiş ki:
şans değil sıraya alıyor çünkü,ama torpil,işte o konuda diyeceğim yok. :)

sıra olayında da önceliği yüksek hızlara veriyorlar
yani en düşük hızlarda talep yapmışsanız, diyelim ki 100 port varsa ve sizden önce hızı daha yüksek 100 kişi varsa portlar tükenir yine alamazsınız, böyle de bir öncelik sırası gözetiyorlar

ben 128k için başvurmuşum ocak ayında,geçen aya kadar bekleridm gaçen ay gittim noolacak diye,adamlar dedi 128 çok beklersin 256kya başvur daha hızlı gelir dediler,bizde öle yaptık,nooldu 2 gün önce aradılar bağlantı için,benle beraber 128k'ya başvuran arkadaşklarım vardı,ianlaşıp aynı zamanda başvurmuştuk onlar beklior[signature][hline]HitPoints-50
Skill-Unarmed
Location-Junktown
Weapons-n/a
Sosyal ağlarda paylaş

tamam dediğim şey olmuş işte yine de
alıntı yaptığın mesaj değil de ondan sonrakjilerde yazdım zaten sıra gözetiyolar ve önce yüksek hızlardan başlıyolar diye

bu sıralama süresince de siz sırf düşük hız istediğiniz için portların bitmesi yüzünden hala bekliyor olabilirsiniz diyorum ben de[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GilthanasUO, 15 Temmuz 2004 13:41 tarihinde demiş ki:
bi arkımda aralıkta başvurup haziranda almıştı.şans ve torpile bağlı galiba..

torpil olayı adslde sökmüomuş arkadaşlar, telekomda çalışan amcamdan biliyorum, devlet o bölgeye port vermedikçe araya başbakanı koysan yine de bekliomuşsun..[signature][hline]"Confess ten times and it becomes a habit, confess a hundred times and it becomes an obsession, confess forever and it becomes your destiny"
Ms. Bega
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...