Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bütün konserleri kaçıran kız

Aurora

Öne çıkan mesajlar

ben Cem Karaca ölmeden birkaç hafta önceki konserini kaçırmıştım şimdi hiç görme şansım yok. düşündükçe kahrolurum[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

Moonspell e gidememistim parasal durum nedeniyle, bi de zamaninda dinlemedigimden Iron Maiden, Metallica falan gibi gruplari kacirmak simdi koyar.

Dream Theater a gitmemistim, arkadas telefonla arayip Universal Mind i dinlettiginde keske gitseydim dedim
sonra Pain of Salvation, Evergrey gibi gruplarin bateristleri ni gordum ve dedim Portnoy sen bi otur :P O yuden fazla koymaaz DT konseri kacirmak :D

Ama en cok koyan sudur:
Amerikaya gittim gecen yaz, Opeth in oldugu gun gitmistim, kacirdim bohu diye uzuluyodum, her gun Opeth in sitesi belki Pittsburgh a gelirler diye, 10 gun sonra DT nin siteyi bi actim, baa 5 dk uzaklikta Queensryche la beraber konser veriyolarmis, ama 8 gun le kacirmisim
feci koymustu :)

Gene de Operation Livecrime, Anathema dan ADW, Sleepless e Comfortably Numb (ve de Orion :P) dinledim, Evergrey in bateristi Jonas Ekdahl i tanidim (adam yeni bateristleri, ama gayet iyi caliyo, drum techieymis bundan once), Pain of Salvation i gordum (sahne show u nedir ogrendim, 1,2,3,4, die! :P) dunyanin en odun grubu Lake of Tears i izledim seve seve (odun dememin bi nedeni var tabi, izleyenler anlar, bateristi techie sanip 15 dk izledik adami, adam birden calmaya basladi dedik noluyo) izledim ya, koymuyo kacirdigim cogu konser.

Hayat daha uzun, ozgurlugumuze kavusucaz eninde sonunda, daha cok konserler gecicek, onumuzdeki senelere bakalim artik, hakemlerin haksizligina takilmayalim :D[signature][hline]Yattım, ağladım, uyuyakaldım
Ama once bu foruma baktim!
Sosyal ağlarda paylaş

Bu seneki rtn..Gittim bileti almaya sordum abi 18 yaş var mı?? dedi bana var ben de içimizde patlamasın diye almadım bileti ah ah!! Sırf pentagramın headlinerlığını bi de epicadan Simone ablamızı görmek için bile giderdim oraya be!![signature][hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

Blind Guardian, Opeth , Rotting Christ, Moonspell

offfff offf!
ama katatonia yı gördüm ya o bana yeter. Ağlıcaktım konserde resmen şarkılara eşlik ederken .[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 06 Temmuz 2004 21:53 tarihinde demiş ki:
şebnem ferah dısında herkesi kaçırdım ehu
hoş konser olayım da pek olmuyo hani ama gitmek isterimde
hep üşeniyorum

+1 işte, gerçek bir +1 budur!
ben de senin gittiğinde değil, daha sonra bizim okulda dinledim Şebnem'i.[signature][hline]Light in the shadows has words to say
Sosyal ağlarda paylaş

Blind Guardian ı kaçırdım :( daha kötü ne olabilirki.
edit:Ha birde Dream Theater[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^

[Bu mesaj Sage tarafından 15 Temmuz 2004 13:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hueh aurora sen gene iisin..
ben kırklarelideim o yüzden ilk önce para sıkıntım oluo konserler için ama yaşadıklarım:
paradise lost ve favorim olan lacrimas profundere geldiinde 500m param wardı istanbuldaydım önünden geçtim salonun yanımdaki ark akşama dönmek zorundayız dedi girmeyelim dedi yoksa alcaktım kapıdan biletleri ama nooldu akşam otobüsü de kaçırdık :)) böylece o parayla sabaha kadar üzüntüden içtim ertesi gün döndüümde sdc 20 milyon wardı kırklareliye indim hala küfrediodum :)

ikincisi de bu yıl oldu gene o civarlarda param war rock the nations'a gidicem bilet falan alıcam derken bi ark geldi ben gidemiom 3günlük bilet war bari sen git dedi ben tam elimi attım bilete ki birden 3 temmuzda ehliyet sınavım olduunu hatırladım we tekrardan acıların çocuu oldum :((( şimdi diceksiniz sınava girip festivale giderdin die ama yok olmuo..2sinde gitsem 3ünde sabah 9da burdan olmam lazımdı imkansız ve tekrar burdan çıkıp gidemiodum 4ünde. böhüü yane :(([signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...

Sosyal ağlarda paylaş

Metallica
Slayer
Megadeth ( bonepart bu arada dağılmadılar hatta yeni albümleriyle geliyorlar ilk single'ı bile yayınladılar 1 ay önce sitelerinde "kick the chair")
Blind Guardian
Queensryche - bunlarda son dönemde kaçırdığım 2 konser.[signature][hline]iyi olmak kolaydir, zor olan adil olmaktır.
Mach en Deth

[Bu mesaj Sereglin tarafından 15 Temmuz 2004 16:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bi ara Mustanie bıraktığını açıklamıştı...[signature][hline].....
Günlük hayatın sıkıntısından biraz silkeler insanı,herşeyin aynı olmasından.Kişiyi bedenin ve aklın dışına çıkarıp duvara yapıştırır.
Sanırım içmek,
ertesi sabah tekrar hayata dönülebilen ve her gün tekrarlanabilen bir intihar biçimidir.

..Charles Bukowski..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...