Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yavru Siyam Kedisi

DiaBLeSSe

Öne çıkan mesajlar

Melaba millet!

Kedi konusunda Siyam Miwaycıklara takıntılıyım.
Baktım bulamıyorum burda deneyim şansımı dedim.
Hani olurya Siyam kediniz veya arkınızın ki filan yavrulamıştır.
Erkek olması tercihimdir.

Sefkiler.[signature][hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
http://www.istanbulakademisi.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MeSh, 09 Temmuz 2004 19:40 tarihinde demiş ki:
Ama minumum 120 animal lore istiyor ki.. O da biraz kasar.. ( Ne diyosun yahu tame mame :P)

ahahaah hakketen ne demişim ben ya aklım nereye gitti..
yaniiii egitebilirsen cok seker kediler oluyo..[signature][hline][b]Hayat ne boşvericek kadar kısa
Ne de önemsicek kadar uzundur..
[b]
Eternal
Sosyal ağlarda paylaş

boşver köpek gibi hayvan varken kedide neymiş böğk[signature][hline][ quote ]Erutan, 06 Temmuz 2004 16:11 tarihinde demiş ki:
[ quote ]Erutan, 06 Temmuz 2004 15:21 tarihinde demiş ki:
ya boké gibi oyun oynanmaz sırf para için yapılmış oyun [ /quote ]
krono trigger bile 10 kat daha iyi frp olmamasına rağmen :D ... bu arada sanırım ilk kendi mesajını quote yapan insan benim? :D[ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

biz kedileri kesip kanını içioz heh bağırsaklarını cıkartıp birbirimize fırlatıoz fln zevkli oluo deneyin derim[signature][hline][ quote ]Erutan, 06 Temmuz 2004 16:11 tarihinde demiş ki:
krono trigger bile 10 kat daha iyi frp olmamasına rağmen :D ... bu arada sanırım ilk kendi mesajını quote yapan insan benim? :D[ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

ahan ya olay budur diablesse aradığın bumuydu?[signature][hline][ quote ]Erutan, 06 Temmuz 2004 16:11 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ne biliyim ben kedi türünü bilmemki kedi kedidir işte rengi değişik sadece okadar pehh! yok siyam kedisi yok turquaz kedisi boş iş hepsi kedi[signature][hline][ quote ]Erutan, 06 Temmuz 2004 16:11 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Diab, Istanbuldaysan, bir çaresine bakabiliriz.
Ama Ankaradaysan yardımcı olmayacağım.
Istanbul'da ufak bir ihtimal bulabilirim yavru sana...
Ama siyam, cins istiyorsun.
Anca akrabam yapar bana böyle bir güzellik ehe.
Kuzenimin golden'ı var bekliyoruz çiftleşsin diye hala düşün ehe.[signature][hline]- Pardon, siz aşık mısınız?
- Hayır, biz Lathander'e tapıyoruz.
- Anlamadım?
- Yanlış oldu galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

Başlıkta ve ilk mesajda yazan şeyleri anlıyorsunuz madem, nedir bu hal? Farklı bir çizgideyseniz de saygı duyun başlığı açana en azından.

Bir arkadaşım için kedi ararken ne kadar veteriner varsa telefon numarası bırakmıştık. Hatta bunun için gazete ilanlarını bile kullanabilirsin, gitmene gerek yok. Internetten de bulabilirsin telefon numaralarını diye düşünüyorum. Sonuçta birilerinin kedisi yavruladığı zaman (kedi bekleyen akrabalardan sonra) gidilen ilk yer veterinerler.[signature][hline]God created the earth in six days, on the seventh he rendered.
@ui ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i | DevianArt | Eve-Online | K.O.C.
Sosyal ağlarda paylaş

diab, ayni projede calistigim hocalardan birinin siyami yavruladi gecen ay. senin icin birini kapmayi deneyebilirim ve fakat siyam kedisi ucakta 15 saat nasi gelir burdan turkiyeye ve de yurdisina hayvan cikarmak, turkiye'ye hayvan sokmak vs konusundaki kurallari bilmiyorum[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok satın almak adına demedim. Veterinerler haberdar oluyor böle şeylerden. Kedisi doğuran oraya haber veriyor mesela, 34957 yavru var şeklinde. Yoksa hayvan satın almaya kesinlikle karşıyım.[signature][hline]God created the earth in six days, on the seventh he rendered.
@ui ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i | DevianArt | Eve-Online | K.O.C.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...