Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeditepe Vcd Fail

Revangelis

Öne çıkan mesajlar

burslularını mı diyon? o her yerde yüksek 1-3-5-7 kişi aldıkları için ama normal girmesi hiç kastırmaz

tüm özel üniler böyle gerçi eacı olarak konuşayım bi hukuk için ortalama üstü puan gerekiyor diğer tüm bölümlere para verip okucaksan össye nerdeyse öylesine girmen yetiyor

merak edip baktım da, bi genetik ve biyo mühendislik 286, diğer tüm mühendislikler max 265 istemiş. ee kontenjanını bile kapatamamış lol

265 falan da ciddi düşük bir puan.
Sosyal ağlarda paylaş

2007'de girmiştim ben, sabancı mühendislik ve doğa bilimlerinin puanı 311 civarıydı, yaklaşık 60k sıralaması vardı. öyle 3-5 soru çözeyim de gireyim denilesi bi puan sayılmaz yani. mesela aynı sene bilgi bilgisayar bilimleri puansız kapattı kontenjanı dolduramadı. barajı geçen giriyordu. yeditepe yine dolduruyor kontenjanları ama puanlar 200 ler civarında.
Sosyal ağlarda paylaş

ohooo bu ne abi benim girdigim sene vallahi yuksekti baya. ben 300 puan yaptım kadir has elektronige girdim 289 ile mi ne kapatmıstı o sene. sabancı ve koc'un elektronik/bilgisayar muh. bolumleri 320-330 civarlarındaydı.

ama her sene sistem falan degisiyo tabi, oss ile isim bittiginden beri takip etmedim ne puanlamayı, ne de sınav sistemini o yuzden bilemiycem.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Koç hukuk 340'la alıyodu sanki ya :/
mühendisliklerden konuşulduğu için bi tek müh. puanlarına baktım ben bu arada eğer bana ima ettiysen :P

edit: o değil de 2009'da sınav zordu diyoruz peşin hüküm getirmeyin benim zamanımda böyleydi cart curt diye :P

edit2: tabi gene de özellerde ekstra bi düşüş vardır ona bişey demiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...