Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyungezer vs. Level

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

Toplamda kaç tane burada yazılan oyun dergisi var ki? Cidden bilmediğimden soruyorum. Böyle sanki 2 tane dergi varmış da sadece biri E3'e adam yolluyormuş gibi anladım. E3'e adam yollamayan oyun dergisi gibi bir konsept mi var? İlginçmiş. Hardwareciler bir fuardan çıkar, öbürüne girer. Yani böyle minimum requirement gibi bişey olmalı E3. Tabii ben bunların bütçesi nedir bilmiyorum ama lak laka ayıracak sayfaları, orj oyun verecek bütçeleri varsa E3'e 2 kişi yollamanın bütçeyi sarsmaması lazım. Bence de oyunculukla ilgili çok iyi şeyler yapıyorlar hatta sırf böyle pozitif bir düşünce olması + ufak girişimler bile yeter ama burada yazılanları okudukça bana okuyucu beklentisi çok düşük gibi geliyor. Mesela e-oyun olmuştu bir kere, muhtemelen bu bahsi geçen şahısların emeğidir hatta Sinan Tuğbek falan ben gözümle görmüştüm oradaydılar, o epik, gogogo Türkiye oyunculuğu bir organizasyondu işte. E3'e adam yollamak değil.

3 dergi vardı EGM kapandı (kı so nderece basarısız cevırı brı dergı ıdı, simdiki levelcılarla aynı zıhnıyet bu dergıyı hazırlıyan merlının kazanı yazarlarındada vardı hatta patıde de bır drama topıgı var ehueheu) gene eski dergilerden bu gibi organizasyonalra giden kimse yoktu

bır oyungezer bır level var

level ole organızasyonlara fılan katılmıyor, tugbek gıderdı gene eskıden sımdı ise sırf yapıyor dıye bır e3 coverage yapıyorlar netten derleyıp o kadar, dıger fuarların esamesı okunmıyor

OGZ gıbı turkıyede oyun esktoru nasıl kurararız platformları pesıdne kosmuyor ole unıverstıelerle beraber calısmaay kasmıyorlar, sektor nasıl kurarız sıyasılere nasıl ulasırız ve fıkırlerını degıstırırız dıye cok ugrasıyor OGZ

gene turnuva falan kasıyorlar adekste yapmıslardı yazın sanırım, level bu adamların zamanında bagladıgı sponsorluklarla (ıntel gamex ıle WCG ) goturuyor

oda dergılerınde gordugum kadarı ıle elıf hanımın mını etekle gitar hiro oynamasından ibaret, her etkınlık resmınde elifin tam sayfa resmini basıyorlar cunki lol
Sosyal ağlarda paylaş

En çok atılan mesaj, dh ın tarafsız bir forum olduğunu reröre.

OGZ güçsüz malesef, LEVEL leş malesef. Kullanıcı profilleri zaten belli. Level`ı level yapan okuyucular (biz) şimdi eşek kadar adamlar oldular, almıyorlar dergi, ya da almaya değer bulmuyorlar. İki dergi de yine ilkokuldan aldı sınıfları, mezun edecek. Ama nasıl adamlar çıkacak bu iki dergiden az çok belli.
Sosyal ağlarda paylaş

OGZ maddi oalrak gucsuzde okuruyla beraber gittigi icin goturebiliyor

web 2.0 ı gectım tam entegrasyon kasmaları cok ıyı olmus, cok rahat ulasıp bırsey yaptıysan sesını duyurabılıyor elestırını yazabılıyorsun

herseyden daha enteresanı okurlarının boyle sahıp cıktıgı tek dergı sanırım turkıyede, daha ılk cıktıgı aylarda hangı markete gıtsem asagılara kuytulara fılan sokuyorlardı aydın doganın adamları, sımdı ıse gıttıgım cogu yerde en on sırada goruyorum cunkı maltepe carrefourda arkada duran dergıyı alıp on sıraya koyan musterıyı gozumle gordum ehuehu

mıllet gene 2 tane fılan alıyor parası varsa, her ay markete kac tane geldı ay sonuan kadar dergı durdumu takıp edıp forumlara yazıyorlar, dergının cabuk tukendıgı yere daha fazla adet gıtsın bır sonrakı ay dıye

o yuzden level tayfası ınternette kendı forumları harıc hıcbıryerde rahat sallıyamaz yanı

zaten okuyucu destegı zayıftı sımdı bu topıgı sagır sultan bıle duydugundan ondanda oldular
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...