Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

chatroulette (omegle + cam + mic)

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

şimdi de bi kız çıktı diyo ki at eti yemek harika birşey aids e falan da iyi geliyomuş sakdf baya anlattı böyle bende dinledim sesi güzeldi sdfksd amerikada kıristofır festfud un reklamını yaptı yarın atlıyorum uçaa

eheh yalnız site çok iyi ya türlü türlü olay var da henüz epik bi olay olmadı daha neyse burdan paylaşmaya devam edicem asdkf
Sosyal ağlarda paylaş

is this SPARTAAAAAAAAAAAAAAAA????
diye bağıran benim

berbat bi gün geçirmişim, yarın da kış ortasında evde tadilat yaptırmam gerekecek. çünkü evet bişiler ters gidiyor. 40000tane falan da ödevim var sanırım. sürem ise 17gün. total
kafayı yemişkene bi çay içimi girelim de eğlenelim dedim..

acaip bi kıza

Can we dine in HEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLLLL!!de dedim..

gerçi tepki alamadım. millet aptal aptal bakıp duruyor. ya da adam çok güülüyor ama salak herif onu gördüğümü bilmiyor sanki.. buzzzz gibi bişiler yazıyor.. ya da sohbet esnasında XD, rofl falan koyan adama bakıyorsun adam öle redkit'teki mezarcı gibi nan. böle tepkisiz öküz.

http://www.turanbek.com/wordpress/wp-content/uploads/2008/09/resize-of-dsc07921.jpg

ama ilk çıktığında daha fazla manyak vardı. şimdi daha çok normal, sıkıcı, pozcu, "ama ama normal konuşcaydık.." tipleri var.

lan normal konuşcak olsam msn'de arkadaşlar var bre! seninle mi konuşucam..

eğlencesi fazla kalmamıştır.
dediğinde şaşıran adam gördüm, ne olduğunu bilmiyor..

nete nasıl girmiş bu genç, babası yaşadığı nükleer sığınaktan nasıl çıkmasına izin vermiş, çocuk teknoloji ile ilk karşılaştığında şaşırmış mı bilmiyorum..

gazı kaçmış gazoz gibidir şu an. maskeli tipleri falan bile göremiyorum. evde birbirini kovalayan bi sürü çıplak tip vardı. o bile komikti be.

şimdi piercingli kız cam açıp "so what are u doin in turkey?" "is it safe to live in turkey?" falan diyor.

"naapıyım işte, senin gibi mallarla sohbet ediyorum can sıkıntısından ve yorgunluktan. demek ki, tr sıkıcı ve yorucu bir yer. seninle sohbet etmemi gerektirecek kadar sıkıcı. gerisini sen düşün" diyemiyorsun..
"fine" diyorsun..

sıkıcı olmuş kaptan.. nerde ilk manyaklı hali..
Sosyal ağlarda paylaş

yok lan kişisel algılamam tabi. de sıkıntı bu aletlerin eğlence amaçlı kullanımından ciddi kullanıma geçiş yapıp "toplu alan" halini almasında.

burası içinde aynı şey geçerlidir. önceden bu kadar çok kural mural yoktu, herkes daha çok eğlenirdi mesela. ya da türk özel tv'lerinin ilk çıktığı zamanlar tv cidden eğlenceliydi. paso tırt dizi olmazdı hani. ama bi sürü aptalca, kuralsıza yakın şeyler olurdu. güzeldi. sonra "toplu alan" oluverdi.

bu böle bi pattern işte.. eski yeniden ziyade "içselleşip, toplu alan haline gelme" durumu.

sıradan olan sıkıcıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

abi tamam da mesela tv ler çoğalınca seçim de çoğaldı 4964596456 tane kanal var şu an ne istiyorsan o an izleyebiliyorsun eskiden seçim şansın da yoktu, belki sadece eski olduğu için hoşuna gidiyodur ilk olduğu içindir sevmen.

ama gene de hak veriyorum şimdi ben de görüyorum hiç olmaması gereken insanları asıl ben kişisel algılayıp cevapladım seni evet sıkıcı insanlar var olsun bir sürü farklı platform var burası yozlaşırsa tad alabilceğin bi çok yer var.

ama hala eğlenenler de var görüyorum, ben geç keşfettim şimdi burayı mesela eğlenmeye çalışıyorum sadfk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...