Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hippy.com u kınıyorum

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Adamlar savaşa hayır diyo ama kaç yaşamın gittiğinden çok bununla ilgililer.

END THE WAR, NOW!
US out of Iraq - Bush out of White House!
Cost of the War in Iraq
$122,497,916,607 <------ Sürekli artıyor rakam

http://www.hippy.com Kendiniz bakın[signature][hline]nasıl oluyor zaman bir türlü geçmezken yıllar hayatlar geçiyor?
Emaleth, 09 Temmuz 2004 17:44 tarihinde demiş ki:
evet
Sosyal ağlarda paylaş

savaslar olur . olmasin guzel bir istek ama bir de dunya gercekleri var . para da lazim . zaten savaslarda genelde para icin cikar . demek ki hipiler irak savasinin kendini amorti etmeyecegini dusunuyor . yakisiksiz bir tutum tabii . mesela orda burda surtup uyusturucu kullanip hic bir sey yapmadan gezmeseler oturup para kazandirsalar ulkelerine belki irak savasi olmazdi . savas olmasin diyipte sagda solda toplanip bagirip cagirmaktan baska bir sey yapmayan insanlarin samimiyeti o kadar olur zaten .
Sosyal ağlarda paylaş

Deep-Night altındaki linke tıklamayı deneseydin... Kınanacak ne var bunda?

""Every gun that is made, every warship launched, every rocket fired, signifies in the final sense a theft from those who hunger and are not fed, those who are cold and are not clothed."[signature][hline]Flamorph
Technology Blaster
City of Heroes Justice Server
Crosby,Stills,Nash & Young

[Bu mesaj Sensible tarafından 13 Temmuz 2004 23:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence şöyle düşün:
o parayla zilyon trilyon tane aç insan doyar, evsiz insanın evi olur bir sürü güzellik yapılır..
veya hippiler bi sürü ot alıp vurdumduymaz havayolu uçuşlarına geçebilirler hehe :)

içimden bi ses unity uzun uzun bişeyler yazacak diyor..[signature][hline]Şuutoooo !!!...
Sosyal ağlarda paylaş

ehe saka mi bu ya, caniniz mi sikiliyo nedir. kim yazmis kac insanin oldugunden cok parayla ilgileniyoruz biz diye, ben goremedim acikcasi.

War affects everyone, not just those directly involved in the fighting. This webpage is a simple attempt to demonstrate one of the more quantifiable effects of war: the financial burden it places on our tax dollars.

soyle bisey gordum ki, anlamayan olabilir cevireyim, kisaca `savas sadece katilanlari degil, herkesi etkiler, bu site de savasin olculebilir yanlarindan birini, yani maddi yanini gosterme amacli bir sitedir` diyor. kimse olenler umrumuzda degil paramiz gitti aah ah dememis, kaldi ki o parayla alemlere akardik da denmemis su kadar dunya sagligina yatirim yapardik gibilerden hesaplamalar yapilmis.

ha bi de boyle bi seye insanlar olurken parayi dusunuyolar diye kizmak en kibar tabiriyle saf bir yaklasimdir. insanlar savastan cok savasin ekonomik etkileri sonucunda olurler. benim yasadigim yerde fazlaliktan kullanma tarihi gecip cope atilan tibbi alet ve ilaclarin onbinde biri orada olsa ne hayatlar kurtulur.

unitinin degindigi nokta da sitenin bambaska bi `aspekti` tabi efenim.
Sosyal ağlarda paylaş

Yemişim hipileri size bişi olmasın :-P Yalnız benim bu konuda ilgimi çeken şey dark efendinin bu ayki mesaj atma kotasını bu başlıkta doldurmuş olmasıdır. Geçen ay bir mesaj atmış, bu ayda bu mesajla 1 mesajlık kotasını doldurmuş oldu. Artık diğer mesaj bir ay sonra :-P[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...