Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Harry Potter and The Deathly Hollows

progamer

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
Hiç umudumyok, kitaplar kadar güzel olmayacaktır klasik olarak ama filmlerini de çok severim. Kitaplara yakın tat verir bana pek çok şeyi çıkartsalar ve kısacık yapsalar da. Ama gitmem heralde, 2si de çıksın ardarda 720p falan izlerim, parça parça olmaz öyle. Çıkarsınlar 5 saatlik film zaten hayranları illa oturup izler :P
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

derFremdeSohn said:

yil 2010 hala kadinin kitap yazmaya devam ettigini sanan var.

inşalla ölmüştür,inşalla ölmüştür,inşalla ölmüştüri,inşalla ölmüştür

öldü mü yoksa? :D

seni hiç sevmiyorum dasaa ya. cidden. (inşallah sen ölürsün yazıcaktım ama ölürsün mölürsün suçlu hissederim, böyle yazdım ben de.)
Sosyal ağlarda paylaş

Kitabı okumadım ama çok durgundu film, nasılsa 2 film olcak diye uzatmaya çalışmışlar sanırım. Filmin anca sonunda bir hareketlenme oluyor o da işte diğer filme cliffhanger olsun diye sanırım. Kitabı da okumadığım için tam yorum yapamıyorum ama sahneler sanki çok kopuk bir ara kayboldum sanki böyle ordan oraya geçtiler en sonda aea kılıç çıktı böyle o dumbledoreun hediyelerini anlamaları baya geç oldu kitapta da böyle mi bilmiyorum tabi :D.

Sosyal ağlarda paylaş

ya kitabı da kötüydü filmden aşırı bişey beklemek doru da deildi de..
2 film olcak die uzatıp sıkmışlar bide
uzun yapsalar ayrı dert kısa yapsalar ayrı ya ..
kurgusu güzel olan daha önceki kitapları 2 film yapıp bence bu gereksiz finali 1 filme sıkıştırabilirlerdi
o kılıcın bulunması zaten epic kitabı okumayan nası oldu laa falan gibi tepkiler vermiştir kesin
Sosyal ağlarda paylaş

Kaijad said:

2 film olcak die uzatıp sıkmışlar bide

+1

Hani gereksiz uzun olmuş film. Kitabı çok hatırlamıyorumda hatırladığım bütün sahneler de son filme kalmış.

6. filmden kesinlike daha güzeldi ama yinede baydı işte biraz.

Hafif Spoiler

Hermione kitaptaki masalı okurkenki animasyon kısmı mükemmeldi yanlız. Aşırı derecede beğendim orasını. Keşke biraz daha uzun olsaydı hatta.

Daha bi spoiler ve soru

O kılıç olayınıda anlamadım. O geyiği kim gönderdi şimdi bunlara? Yada kılıcı kim attı göle? Hatırlamıyorum kitaptaki verisyonunu. Yannız orda Harry ile Hermione'nin yiyişmesi iyiydi asfsdfsadf

Sosyal ağlarda paylaş

O kılıç ve kılıçtan önce ve sonraki sahneler felaketti ya. Bir bakıyoruz mezarda takılıyorlar, sonra yılan atlıyor sonra karda takılıyorlar Harry atarlanıyor Hermioneye sonra geyik çıkıyor Harry suya atlıyor Ron geliyor kurtarıyor işte Harry ile Hermione çıplak takılıyorlar falan. Gidişatı anlamak imkansız :).

Animasyon konusunda haklısın ama çok güzel yapmışlar ve tüm film reviewları da ne kadar iyi olduğundan bahsediyor o animasyonun :).

Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:

Yazmayı unutmuşum bide Bellatrix de çok iyiydi yine. Harry Potter filmlerinde en sevidğim karakter hep o oluyor zaten. Bunda da az göründü yine gerçide, olduğu kısımlarda iyiydi baya.

Helena Bonham Carter ftw!

bellatrix iyi diyosunda, onu oynayan kadın gibi olsa dier cast da film zaten üç gömlek yukarı olr.bellatrix gibi küçük sayılabilecek bi karakteri bile helena ablamız kendinden katıp coşturuyor.

en büyük hata harry potter seçimi şu seride.yani kitabı okumasan harry i boş beleş hiçbişeyden anlamayan bi adam zannedicen.sürekli suratta şapşal bi soru işareti var adamda.ron falan sağlam olmasa tam barbunya olcak seri.

herneyse artık seri bitior dicek fazla da bişi yok.aslında hafif hüzün sardı beni ilk film çıktığında bebe sayılırdık.bildiin bu elemanlarla büyüdük :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...