Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

5 Aralık Ekşi Sözlüğün Ebesine Tecavüz Günü

Todesengel

Öne çıkan mesajlar

inşallah

toplu yazar ihracı çözer konuyu. ne bu ya, adam olsunlar otorite yok demek ki böyle rahatça pisliyolar her yeri

haa bi de böyle konuşunca seni yazar olarak almadılar galba heueh diye diyebilenler oluyor, olur. valla hiç denemedim üyeliğim bile yok ekşide demiş olayım
Sosyal ağlarda paylaş

Abi oraya da entry girmiştim, şu sıra internette o kadar pis bi siyaset tartışması var ki. Hatta tartışma diil kanlı bıçaklı kavga resmen. Hele ekşide iyice abarmıştı olay, trolleyen trolleyene. Sol frame'de her 10 başlıktan 8-9'u siyaset falan şu an bile. Bıktım lan. Bi temizleseler iyi olcak hakikaten.
Sosyal ağlarda paylaş

eleştiri hakkını öküzce kullanan bellidir zaten, onlar birileri ona takılsın diye öyle yazıyorlar aslında. görmezden görseler orası gayet kral yer olur. birisi hz. muhammede küfür etti diye kutsal degerlere laf eden o.. insanları diye baslik acarsa böyle olur işte

ha bu tamamen eğlence amaçlı bir trolling o ayrı hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Sphere said:

Nereden öğreniyorsunuz "trolleniyor" gibisinden lafları ya. Kime özeniyorsunuz bilmiyorumki. Şimdi beni de trollersiniz siz dimi. Ergenlik çağındaysanız problem yok böyle şeyler yapabilirsiniz ama koca adam olduysanız vay halinize.

Bağlaç anlamındaki -de eki ayrı yazılır.
Sosyal ağlarda paylaş

gecko said:

eleştiri hakkını öküzce kullanan bellidir zaten, onlar birileri ona takılsın diye öyle yazıyorlar aslında. görmezden görseler orası gayet kral yer olur. birisi hz. muhammede küfür etti diye kutsal degerlere laf eden o.. insanları diye baslik acarsa böyle olur işte

ha bu tamamen eğlence amaçlı bir trolling o ayrı hehe.

ya ben de zaten okuyup sinirlenmiyorum eheh. okumayıp geçiyorum elbette ama işin sonunda okunmadan geçilen bi site olmuş oluyor ekşi. böyle değildi eskiden, isyanım buna :(
Sosyal ağlarda paylaş

o başlıkları açan 2 elemanın da accountları silindi, açtıkları başlıklarla beraber.

sözlükteki kalite düşüşünün olması da kaçınılmaz birşey, 23139 yazar var, %10u çok kalite, %10u idare eder desen; %80 çok büyük bir oran. ancak bu kalabalığı elemek için "son 4-5 nesli hemen şu an uçuralım" mantığındansa karma sistemini daha işlevsellendirip bir eleme yapılabilir. yada account başına günlük max. entry girme sınırı getirilebilir.

son 4-5 neslin "kalitesiz", "rerörerö" olduğuna da katılmıyorum. yazar bilgilerini kontrol ettiğinizde pek çok 120-150 entry arası entry girmiş ve karmayı daha şimdiden 500 sınırına dayamış tonla 9. ve 10. nesil göreceksiniz. ha sen de aklını karmayla mı bozdun derseniz, tartışılır. ama bence belirleyici bir fasilite.

10. neslin yarısı kadarının uçurulmasından sonra -bence- sözlük son 2-3 yılın en iyi dönemini yaşıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Zeppelin said:
-bence- sözlük son 2-3 yılın en iyi dönemini yaşıyor.

sorun da şu ki 2-3 yıldır o kadar kötüye gitti ki şu an iyi olmasının bile bence kurtarır bir tarafı yok. eskiden ekşide yazarım demenin bir havası falan vardı. uzun zamandır o kadar saçma sapan ve dengesiz bir nüfus geldi ki açılan başlıkların çoğu safi belden aşağı, komik olmaya çalışıp olamayan ve çok fason içerikle dolmaya başladı. o kadar bıktım ki, son bir kaç senedir sadece 10-15 entry girdim ki onlar da genelde bilgi olsun diye.

nerde çokluk orda bokluk sözüne olan inancımı koruyorum bunları gördükçe.ssg'nin para için ekşi'nin çöplüğe dönmesine izin verdi tabi kendi bilir. bende bu tarz trollerin ssg'ye yaşattığı paniği hissettikçe oh olsun diyorum lol..

edik:amma typolamışım bilağder.
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar çok büyük bi platform olmak için kıçını yırtıyolar. herşey serbest sadece ülkedeki şartlardan dolayı site kapanmasın diye bazı şeylere dikkat ediyolar o kadar. kontrol ettikleri insan sayısı muazzam ve başarılı adamlar. hiç sözlük bok gibi oldu demeyin yani. 100 yazarlı bi sözlük açıp orda eğlenmesi daha kolay tabi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...