Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gaylik hakkinda bilgi alabilir miyim?

Havlu

Öne çıkan mesajlar

Havlu said:

ben gay olucam abi sanirim dedi, ne diyecegimizi bilemedik.

Bana da gaylerden bir çok kez öyle teklif geldi kızların bitmez tükenmez kaprisleri gösterip snra kaçmaları yüzünden bir ara ben de düşünmüştüm artık yani kafama tak etmişti. Siz o çocuğa iyi bir kız arkadaş bulun ya da edinmesini sağlayın yazık olmasın sadsaf

Hı şeye gelince çocuk haklı gay arkadaşım da demişti bana gerçekten ama onlar ne dersen yaparlar falan yani bir dediğini ikiletmezler , bayanlarda görmek istediğin davranışları , özellikleri onlarda görebilirsin keşke bayanlar öyle olsa da bu arkadaşlar da şey olmak zorunda kalmasa.

rumuz: direkten döndüm.
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanların cinsel tercihlerini, seçmiş oldukları hayat tarzını dalga konusu yapmak kadar aciz ve aşağılık bir davranış ben bilmiyorum. Topiği de okumadım, atılan postlara göz gezdirme gereği bile duymadım, o kadar kalitesiz bir topic sizin anlayacağınız.

Yaşınız 13 ise ve arkadaşlarınız arasında zaa ibneye bak erkeklerle yatıyor diyen zekası az tiplerdenseniz de bulunduğunuz ortamın seviyesine yükselmeye çalışın biraz. İnsana insan gibi davranın, tercihleri farketmeksizin ki, diğer aklı çalışan adam akıllı insanlar da sizi adam sansın.

Şu konudaki tartışmalara gelemiyorum kusura bakmayın, çok geri kafalı ve zekadan yoksun olarak değerlendiriyorum gayler şöyledir böyledir konseptli tartışmaları. Kendi çevremde ve babamın çevresinde çok sevdiğim, saygı duyduğum insanlar var cinsel tercihleri bizimkilerden değişik, onlardan bir tanesini onları hor gören 10 tane adama 8 kere tercih ederim.

O yüzden kitliyorum. Bir daha da bu tarz topicler açılmamasını diliyorum lütfen, çok çirkin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...