Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pentagramdan Piyasa Popçuluğuna

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Hepiniz görmüşsünüzdür Ogün'ü, saydııııııım saydııııııım saydııııım diye yırtınırken müzik kanallarında. İlk gördüğümde, yahu bu adamı gözüm bir yerden isiriyor demiştim. Cidden de ısırıyormuş, sonradan farkettim ki adam Pentagramda dört sene çalan Ogün.
Nereden nereye be, kalk Pentagramdan ayrıl piyasa popçusu ol. Bir de o şarkıya rock diyorlar. O rocksa Britney'in toxic de rock.[signature][hline]MSN = [email protected]

Ealos Tsaark, A Freedom Fighter from Eclipse.
Sosyal ağlarda paylaş

insan icinden ne geliyorsa yazabilir..muzigin her turu muziktir..adam degisik birseyler denemek isteyebilir.zaten aslinda Metalci diye bir kavam yoktur.[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Halfmumi, 15 February 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
ehem,yumurtada yemiyoruz herhalde?oda civcivden çıkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

ben albumunu aldim ve gayet de guzel..[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Sosyal ağlarda paylaş

demir demirkana laf yok.
ogun şanlısoy'unda kendi tercihidir istediğini yapar bize laf söylemek düşmez isteyen dinler isteyen dinlemez;bunun sonucunda cevabınıda alır zaten.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tarist_Windveil, 09 Temmuz 2004 13:33 tarihinde demiş ki:
Demir Demirkan daha yine o ogün den.
Yuxexes te izledim geçen gayet güzel gitar çalıyor,teknigi iyi,
zaten Berklee mezunu.
He albümünü alıp dinlemedim o ayrı :)

demir demirkanın berklee mezunu olduundan eminmisin?[signature][hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

Everyway that i can in yakismadığı doğru ama Demir Demirkan iyidir, yine bir nebze de olsa o ruh içinde adamın. Da bu ne ya, saydııııııım, saydıııııııım, saydıııııım.... elimin tersiyle geçireceğim geliyo televizyona :)[signature][hline]MSN = [email protected]

Ealos Tsaark, A Freedom Fighter from Eclipse.
Sosyal ağlarda paylaş

www.demirdemirkan.net e girip biografisine bi göz atarsanız berklee değil los angeles ta musicians institute ta eğitim gördüğünü görürsünüz. bilkent ingiliz dil ive edebiyatı bölümünden mezun ayrıca.[signature][hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

[Bu mesaj Craven tarafından 09 Temmuz 2004 14:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

vet arkadaslar craven arkadasimiz hakli[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Sosyal ağlarda paylaş

Bana sorarsanız 2004 istanbul iyi bir albüm. Aldığım için hiç pişman diilim helal olsun 7 milyon da valla. Zaten 7 milyona ne alabilirsiniz ki yani. Kopya albümleri bile 3 milyona satıyolar. Yine tekrarlıyorum bu arada bence çok güzel bir albüm ve dinlemekten de çok zevk alıyorum.

Gelelim ogüne. Adama ben de gıcık oldum. Hele bu adamın pentagramda bir zamanlar çalıyo olması iyice ilginç geldi bana. Türü de garip, pop gibi. Hadi pop olmasını da geçtim kalitesiz ve sıradan bir şarkısı var. Kısaca beyenmedim. Ama beyenene de saygı duyarım tabikide.[signature][hline]The answer of the question, why we are melancholic.
I still feel the pain, i still feel your love...

Born to cry...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gilean, 09 Temmuz 2004 13:32 tarihinde demiş ki:
insan icinden ne geliyorsa yazabilir..muzigin her turu muziktir..adam degisik birseyler denemek isteyebilir.zaten aslinda Metalci diye bir kavam yoktur.

budur. aksini iddia eden metalciyim diye karizma yaptıgını iddia eden özenti gençliğin bir parçası olmaktan ileri gidemez 5 sene sonra ya da 'çapulcu metalci' ya da clubber olur.
müzik müzik abi pop müzik dediğin şey de müzik o nu yapan adam yane prodüktör müziği yemiş bitirmiş adma oluo bizim karşı oldugumuz şey nedir öndeki salak karının bir prodüktörün yıllardır biriktirdiği müzik bilgisini para ile satın alıp üstüne bi de güzel götünü açarak milyarder olmasıdır.[signature][hline]Bornozlu Canavar
Sosyal ağlarda paylaş

Yok Grizcim

Zevkelr tartışılmaz
Sinirlensemde yorum da bulunmicam... Gereksiz Polemilerin üzerinde durup kendimi hasta etmceme karar verdim =o)

Ps: ama zorlamaya gelirmiyim beilemicem.

Hrrrr[signature][hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
http://www.istanbulakademisi.com

[Bu mesaj DiaBLeSSe tarafından 09 Temmuz 2004 22:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...