Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fotoğraflarım (volume 2)

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

Fotoğraflarım (sanki) isimli başlıkta paylaştığım fotoğraflarımın linkleri ölmüş. Yenilemem de mümkün olmadığı için ben de herkesin yaptığı gibi yeni bir başlık açma ve kronolojik olarak çektiğim fotoğrafları tekrar yükleyip yeni çalışmalarımı da bu topic altında toplama kararı aldım.

1-8

1:

2:

3:

4:

5:

6:

7:

8:

9-16

9:

10:

11:

12:

13:

14:

15:

16:

17-24

17:

18:

19:

20:

21:

22:

23:

24:

25-31

25:

26:

27:

28:

29:

30:

31:

Sosyal ağlarda paylaş

o sizin görüşünüz tabi.
photoshop yapıyorum çünkü photoshop konusunda uzmanlaşmak istiyorum.
beğenerek takip ettiğim fotoğrafçılar dijital düzenleme yapan insanlar.
beğendiğim fotoğraf tarzı da öyle. aslında sizin beğendikleriniz ve takip ettikleriniz de öyle.
efekt konusunda bazen abarttım bazen az takıldım dönem dönem değişti bunlar. her zaman bir şeyler denedim aslında. dediğim gibi bunlar aslında kendimi geliştirmek adına geçmek zorunda olduğum evreler. profesyonel olduğumu iddia etmiyorum, o konuda kuşkunuz olmasın. yorumlarınızı da ona göre yaparsanız sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

e ona göre yaptık biz de zaten :p

mesela 13'te, gökyüzüne denk gelen eskitme efektinden rahatsız oldum ben biraz

14'teki çizgimsi şeyler de direkt fuzuli geldi.

o tarz ufak şeyler yani yoksa genelde güzel yapmışsın özellikle profil fotoğraflarında

23 ve 27 mesela, herkesin keşke birisi de benim böyle çekse fotomu da koysam profilime diyebilceği fotoğraflar
Sosyal ağlarda paylaş

ilk 2 spoilerdakileri bayağı beğendim. hatta 3. ama işte 3de yavaş yavaş değişen o efektler çok fenaydı.

yani yumuşatamadım bunu kusura bakma
hayatımda bu kadar kötü fotoşop efekti görmemiştim daha önce galba. 4. spoilerdaki efektler resmen üzdü beni.

fotoğraf çekimlerine tek bir lafım yok çok güzeller. ama o efektler çok kötü yahu.

şu tarlada durduğun da güzel mesela baya.
o hariç.

ama mesela birinci. niye öyle bişi yaptığını anlayamadım mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Ferrero said:

o sizin görüşünüz tabi.
photoshop yapıyorum çünkü photoshop konusunda uzmanlaşmak istiyorum.
beğenerek takip ettiğim fotoğrafçılar dijital düzenleme yapan insanlar.
beğendiğim fotoğraf tarzı da öyle. aslında sizin beğendikleriniz ve takip ettikleriniz de öyle.
efekt konusunda bazen abarttım bazen az takıldım dönem dönem değişti bunlar. her zaman bir şeyler denedim aslında. dediğim gibi bunlar aslında kendimi geliştirmek adına geçmek zorunda olduğum evreler. profesyonel olduğumu iddia etmiyorum, o konuda kuşkunuz olmasın. yorumlarınızı da ona göre yaparsanız sevinirim.

fotoğraflar kadraj olarak hoş ancak ben "fotoğrafçılık" kavramında photoshop'un yerinin olmadığını düşünüyorum. tabii sen kendimi geliştirmek için yapıyorum diyorsun doğrudur yap ama keşke buraya orjinal hallerini koyaydın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...