Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Umutsuz musunuz? Okuyun!

Morgana

Öne çıkan mesajlar

Ahahah öldüm gülmekden
cevap verilcek bişi yazmamışsın ki :=P

Mantıklı açıdan bakarsan tabiki eski düşüncelerden her okuduğundan etrafında her duyduğundan etkilenir insan bu nedenlede aslında benim dediğimiz düşünceler bile aslında gördüklerimizin okuduklarımızın bir yansımasıdır sade...

Sonucta bizi biz yapan düşüncelerimizdir. Eğer kendi düşüncelerimiz yoksa bu durumda hiç bir şekilde biz yokuzdur .

Ayrıca ben filozofluğu üstüme alınmıyorken sahtesini hiç alınamam walla :P

Kime atıyosan lafı o cevap versin ejhe[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

Sosyal ağlarda paylaş

Valla sevgili rakibim sen ister alın ister alınma ben sana diyorum gerçekleri değiştiremezsin. Dünya sen dönmüyo desende dönüyo dönüyo desende dönüyo...

Bu arada geveze lafını üstüme alınabilirim bana ilk kez söylemiyo bunu :) Ayrıca Gris istediği şeyi söyleme özgürlüğüne sahip :*[signature][hline]W.M.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben mahsun dinleyip söylemiyorum bu kadar takıldığına göre senin tarzın... Sahte Filozof... Aynı zamanda fikir ve çümle hırsızı ... Niye benim tarzımı taklit edip sahte kaplumbağa gibi isimler takıyorsun anlayamadım ama yapında var sanırım.. Ayrıca ben şu an ofiteyim MSn müşteriler ve senle başa çıkmak zorundayım gecikmelerimi mazur gör...[signature][hline]W.M.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben filozof değilim efendim üstüne üstlük lütfen kişisel haklarıma tacizde bulunmayınız , asabiyet bu havalarda bünyeye iyi gelmiyor.

Ayrıcana bence bu lakap size çok yakıştı neden beğenmşyorsunuz ki çok şeker bişidir lakabınız :=P

Ofiste ve msnde üstün başarılarınızı takdirle karşılıyoruz , tabiki yan koşulları bilemediğimiz için sade bu konuda susabiliyoruz.

( way be süfer ciddi oldu heuehu , biraz daha kassam daha güzel olurmuş aslında :=P )[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Szasstam, 02 Temmuz 2004 19:48 tarihinde demiş ki:
ne kadar çok umarsan o kadar kötü duruma düşersin .

Hayattan ne kadar az şey beklersen vede ne kadar az şey istersen o kadar mutlu olursun her zaman .

Sınavdan geçmek sana yetiyorsa cc aldığında mutlu olursun ama sınavdan AA almayı bekliyorsan cc aldığında hayal kırıklığına uğrarsın.

hayatda bir sınavdır . Onun için içindeki umudu yok edip elindekilerle yetinceksin ki en kötü durumda bile daha az üzül.

en iyiyi umut emeyen asla en iyiye ulaşamaz, o yüzden hayallerine sınır koyma ki gerçekleşme ihtimallerini yok etmeyesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Sayın kaplumbağa sizin daha önce kullandığınız bir kaplumbağa lafı göremedim lütfen rica ederim asılsız suçlamalarda bulunmadan önce bir kez daha düşünelim...

Hmm umut etmekle daha iyisi için çabalamak arasında büyük bir fark vardır. Daha iyisi olucak diye ummadan hayatınızı yaşamaya devam ederseniz o zaman zaten imkan olursa daha iyiye sahip olursunuz. Ama olmaması durumundada yere çakılmazsınız...[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...