Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2 saatte Flight Simulator X yüklemek

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

• 6 ay sonra ...
Orjinal alcam ben bu sefer. Ama çok zor oyun ya :( Benindiremiyorum uçakları abi yavaşlatıp adam gibi alçalamıyorum. Tutorial yok ya sevdiğimin oynunda :D Burnuaşağı indirmeden irtifa düşürmenin yolunu öğretmiyor. Motor gücünü azaltmaya da korkuyorum falan düşücem diye. Şöyle bir oyunu bütün bir tutorial olmadan çıkartmaları kabul edilemeyecek bir ayıpama işte oynanıyor oyun yine de :D
Sosyal ağlarda paylaş

tuto var 10 adet. Hatta yardımcı pilot var yanında kuleyle o konuşuyor falan. Ne yapman gerektiğini harfi harfine söylüyor.

Sıkılmadan 1 den başlarsan sıkıntı yok.

Pırpırlarda tek motorlularda falan sıkıntım yok. Ben Boeing istiyorum abi. bombardier JRC 700'ü iyi kullanıyorum bile denebilir. Kendisi jet bu arada ^^

inmesine iniyorum bazen. oda pist düzgün gelirse.

bunun kesin bi otomatiği vardır. pisti ortalıyacam diye takla atıyorum pc başında. otomatiği yoksa pilotlara allah sabır versin :D

inerkende, flapsları full aç engine'i idle yap. yere deyince %25 reverse'e getir. sonrası fren zaten.

@Rasmon,

otomatik'te nereye kadar otomatik. inerken veriyolar joyistiği eline.

bi tane de kokpit şeysi

resim

hadi gaza gelin
Sosyal ağlarda paylaş

o ilk 10 tuto'yu yaptım. Yetti. Bomberdier'i uçurabilir seviyeye geldim.

Bilgisayar Oyunlarına topic mi açsak, Chemical kesin biliyodur.

ama abi sorularım var. taxi'de bi jeti ilerletmek için %60 Throttle yapmak yanlıştır heralde. az güç versemde tınlamıyo gemi gibi bişey zaten

iki gıdım gitmek için bi gaz bi fren, bi gaz bi fren yapıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Allah allah ya hani bi tuto var ya Roma'ya mı ne iniosun air show var diye tırt bi kısa uçuş yapıp, yolcu uçağı üyükçe bişey. Onda indirecekken hani iyo ki mesela uçağı alçalt. Uçağı alçaltmam gerektiğini ben de biliyorum sdfsdf şu flapları şu akdar aç motoru şu kadara getir burnunun açısı şu olsun falan demesi lazım. Yoksa ne anladım tutoluğundan. Orada bi kere indirememiştim sanırım piste. Adam gibi flying for dummies modunda tuto yapsınlar!1!!bir!!
Sosyal ağlarda paylaş

öhh

adam 3 kere F7'ye basıp flapları % bilmem kaça getir diyo abi

daha ne desin

hatta alçalmayıda oto pilotla 3k ft'ye in. Hatta 1,5k ft'ye in.

sonrası Mause yooke ile. burnunu 15 dereceden fazla eğme.(Burnun çok eğik ise, pistin kenarındaki ışıklar 3 kırmızı 1 beyaz, Burnun çok havadaysa 3 beyaz 1 kırmızı oluyormuş.)

flaplar full açık olsun. 5-6 kere F7'ye bas.

piste gelmeden 5-10km kala flaplar açık halde engine'ı idle yap.

zaten kuş gibi süzülceksin. yere değince de %25 geri güç ver.

Oha ben öğrenmişim baya :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...