Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

söyleyemedim

HaciYatmaz

Öne çıkan mesajlar

2 gündür okula gelmedi halbuki burdan aldım gazla konuşcaktım:(

msn aldım ama eklemedim, duruyo öylecene

bu 2 gün içerisinde gözlemlediğim kadarıyla (şarkılara yaptığı yorumlardan falan) bunun sevdiği var ve karşılık mı alamıyo artık neyse öyle bi durumu var. bu durum tekrarda geri adım atmama neden oldu
Sosyal ağlarda paylaş

HaciYatmaz said:

2 gündür okula gelmedi halbuki burdan aldım gazla konuşcaktım:(

msn aldım ama eklemedim, duruyo öylecene

bu 2 gün içerisinde gözlemlediğim kadarıyla (şarkılara yaptığı yorumlardan falan) bunun sevdiği var ve karşılık mı alamıyo artık neyse öyle bi durumu var. bu durum tekrarda geri adım atmama neden oldu

lan git söyle rahatla artık kanser olacan
Sosyal ağlarda paylaş

ne geri adam atcan, cikiyolar mi? hayor.
bi insan baskasindan hoslandigi sirada, baska bi adaydan da hoslanabilir. su sirada hoslandigi adamdan ne derecede hoslandigini bilmiyosun.
hem hic düsündün mü? bu herif de o kiza cesaret edip de acilmis bir sekilde, bir yolunu bulup ki su an aralarinda bisiler var.
sen de yap ki OLSUN ARTIK BISILER.
KABIZ OLMAYA DEGMEZ ARKADASIM BI KIZ (ya da erkek ne farkeder) ICIN.
ne korkuyosun, sansini denesene. hiyarlik yapma.
sende de o isigi görürse, senden de etkilenebilir ne biliyosun?
aldatmaya giriyo sanki böyle cekiniyosun.

EED O KADAR GÜZEL YAZDIM KI ARTIK GIDIP KONUSMAZSAN SEN ERKEK DEGILSIN.
zaaa.
bu laftan soora, yiyosa konusma.:D
Sosyal ağlarda paylaş

o değil de msn almışsın eklememişsin,
ekleyip konuşmaya başlasana.
muhabbetin eğlenceliyse eğer kafadan +80 puan bence.
bayık bi muhabbetin varsa başkasını konuştur ilk konuşmada sdfg

bi de şu,

Bella said:

bence direkt mevzuya girme.
önce muhabbet et hem böylece kızın nasıl bir kız olduğunu anlarsın bakalım kafa yapısı nasıl mizah anlayışı nasıl vs.
sana göremi?karakteri nasıl.bunlara bakarsın.

biraz tanıdıktan sonra da -ki burda kanka olmamak lazım çizgiyi iyi ayarlamalısın- biraz ima falan et tepkisini ölç mesela.

ya yüzyüze kitleniyosan msne falan ekle.aa ne müzik dinliyosun hangi mp3 o,msnin var mı falan de ehah.

höt diye mevzuya girip hiç tanımadan olumlu cevap alman biraz mucize bence=)
Sosyal ağlarda paylaş

ölümmü var ucunda,git konuş, yok olmaz derse başkasına yönelirsin sende.Amma kastın be arkadaş.

edit:bir de şey vardı, "the next" filminde eleman geleceğindeki kızı görüyodu her sabah aynı saatte aynı yerde bekliyodu,gelince de onu tavlamak için türlü yollar deniyodu,böyle bişey mi gördün sende rüyanda aksakallı dede falan mı dedi,senin geleceğindeki eşin bu kız diye.
Sosyal ağlarda paylaş

bence soyleme lan. o heycan bole ha bugun ha yarin derken manyaq gunler geciyo fln, yemek yiyemiyon forma giriyon, derslere kafayi takmiyon sinavlar rahat geciyo, asigim diye gerekli gereksiz paso degisik birimlerde ve cesitlerde icki iciyon, onu gordugunde adrenalin tavan yapiyo bagisiklik sistemin gucleniyo,
forumda bak ne guzel millet post kasiyo.

dayan dostum dayan, icindeki o kipirti bitinceye kadar bole oltanin ucunda kal :)
Sosyal ağlarda paylaş

şurda açar 2 troll okurum ayarlara gülerim diyodum ama nerde bayrammı yumuşattı lan bu kadar kalbinizi bi nasihatlar bi öğütler sakalı çıkmamış lise bebesine :D ergensin olm gelir geçer ama bu mantalite ile yaklaşırsan herşeye daha çok çavuşu tokatlarsın.şarkılara yaptığı yorumlar diyo asddddddds
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...