Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

twilight yanlışlarını sıralıyoruz

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

kitana said:

evet fena steroid vermişler , fazla yani.

ayrıca film sonunda jacob vs edward olmalıydı. bu kesinlikle olmalıydı sonu çok emo oldu.

steroid falan yok o vücutta. normal supplement ile kasmış adam 2 film arası. yeteri kadar da zaman vardır hatırladığım kadarıyla.

ayrıca film çok gay. eleştiresim bile gelmedi yani :p dfs
Sosyal ağlarda paylaş

angel vardı bi de emo vampir olaraktan. ama o bile şimdiki zibidilerden trilyon kat daha delikanlıydı.
"çok duygusalım ama vampirim ya canavarım ben böhüeaaa" ekolünden gelen vampirlerden tiksindim şu çakma vampirler yüzünden. hayır bi de boku çıktı olayın, bütün vampir karakterler sevimli, bütün vampir karakterler emo olucak neredeyse. bi konsepte kayıcaksanız dozunda yapın bari.

mesela anne rice vampirlerinin duygusallığı çok dozundadır. insanın içini baymadan verir yani o duyguyu.
ama olay emoluğa kaydımı vampirliğin tüm karizmasını yerin dibine sokuyolar resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

"Van Patisi" said:

Sparkcaster said:

vampir dediğin böyle olur
http://media.giantbomb.com/uploads/0/1468/205438-vampire_the_masquerade_bloodlines___2__super.jpg

Zombi gibi lan bu. Çıplak görsem suratına bakmam.

Oha bu meme varken he..Arkadaşım sonra diyosun gay değilim...

resmin büyüğü nerde
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

ben veledken vampir filmi izleyemezdik. Korkardik, cunku vampir dedigin herif, delikanli heriftir. KANINI EMECEM ULAN der emer. Bugunun emo vampirlerine kafam girsin. Kurt adam yapmislar masallah calvin klein reklamindan firlama herifler.

ARkadasim nerde kaldi eski gunler.

"Mmmmmmm vampirim ben, kan emerim ama duygusal ve ipneyim bennn seni opemem cunku asigim ama vampirim mmm napacam simdiiiii"

boyle seyler yoktu abicim. Vampir dedigin hart diye isirir. Butun guzelim fantastik korku unsurlarini teker teker emocu genclige uyarliyorlar, bi sonraki adim duygusal zombie :(

eski bi zombi filmi vardı ismini hatırlayamıyorum. zombiler üzerinde deney yapıyorlardı 1 tane zombi duygusal oluodu falan çok abzürttü asudfgh
bide resident evil 2'de nemesisin duygusal olmasıda tam bir hayal kırıklığı idi :/ oyununda yürek hoplatan nemesis filmde zırlayıp triplere giriyordu
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

"Van Patisi" said:

Sparkcaster said:

vampir dediğin böyle olur
http://media.giantbomb.com/uploads/0/1468/205438-vampire_the_masquerade_bloodlines___2__super.jpg

Zombi gibi lan bu. Çıplak görsem suratına bakmam.

Oha bu meme varken he..Arkadaşım sonra diyosun gay değilim...

Abi o meme varken suratına bakarsa gay zaten sdfsdg
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

angel vardı bi de emo vampir olaraktan. ama o bile şimdiki zibidilerden trilyon kat daha delikanlıydı.
"çok duygusalım ama vampirim ya canavarım ben böhüeaaa" ekolünden gelen vampirlerden tiksindim şu çakma vampirler yüzünden. hayır bi de boku çıktı olayın, bütün vampir karakterler sevimli, bütün vampir karakterler emo olucak neredeyse. bi konsepte kayıcaksanız dozunda yapın bari.

mesela anne rice vampirlerinin duygusallığı çok dozundadır. insanın içini baymadan verir yani o duyguyu.
ama olay emoluğa kaydımı vampirliğin tüm karizmasını yerin dibine sokuyolar resmen.

Abi angelın en büyük sorunu ruhumu kaybetmicem ben diye buffy e kaymamasıdır . Ya kay gitsin arkadaşım ruh dediğin nedir ama dimi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Spike ta mal . Adam bi karıya kaycam diye ruh sahibi olmaya çalıştı . Hayır anlamıyorumki ben gecelerin yaratığısın önüne geleni yersin içersin be adam sen niye bi kız için gidip ruh sahibi olmaya o kadar acı çekmeye çalışıyosun . Emoluk kanlarında var bunların
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...