Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sakız, uçmak, rofl

0ne

Öne çıkan mesajlar

tinkibinki said:

Myhtbusters'da ufacık bir çocuğu uçurmak için onlarca balon gerekmişti. Kızın yerden yarım metre havalanmasını sağlayan balon sayısını görmeniz için foto aradım ama bulamadım. onun yerine şu vardı, mahrum kalmayın istedim:;

sakızın özelliği o.
reaksiyona giriyor.
balon işe yaramaz.
Sosyal ağlarda paylaş

tinkibinki said:

Myhtbusters'da ufacık bir çocuğu uçurmak için onlarca balon gerekmişti. Kızın yerden yarım metre havalanmasını sağlayan balon sayısını görmeniz için foto aradım ama bulamadım. onun yerine şu vardı, mahrum kalmayın istedim:;

Evet uçak hangarında mı ne yapmışlardı deneyi ve tavana kadar uzanan bi balon öbeği vardı. O kadar balonla küçük bi kız çocuğunu ancak bir metre filan kaldırabilmişlerdi.

Resim bulamadım ama;
http://en.wikipedia.org/wiki/MythBusters_%282004_season%29#Carried_Away

said:
Carried Away

The Build Team takes on a gag used in many comedic works, where a baby or small child could be lifted into the air and fly away unintentionally when given helium balloons.

Myth statement: A 4 year old child can be lifted by a bunch of party balloons.
Status: Busted
Notes: It would require such a large number of balloons (3,500) to lift an average four-year-old girl of 44 pounds (20 kg) just a few feet off the ground that there is no way the myth could have happened unintentionally.

tinkibinki said:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...