Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ugg hate topic

roket adam

Öne çıkan mesajlar

İşte anlamıyorum. Ama Atatürk başlarda yönetici kadroya gayet yakınken sonradan astırıyo hepsini. Başlarda devletin kurtuluşunun İTC ile geleceğini düşünüyo ondan sonra bunlar devlete millete düşman diyip astırıyo. Ya da benim kafam fazla karıştı..

Tabii okulumuzun tarih dersi sistemi tam bir rezalet, resmen kafamız karışsın diye kasıyolar
Sosyal ağlarda paylaş

fiyatı 300 lerden 90 a düştüs onunda (olması gereken fiyat bu) hatta iki yerde aynı ugg botu 600 tl ye de gördüm ve 600 tl verip alan da gördüm aklım çıktı

neyse

ugg korkunç bir rahatlık sunuyor hani böyle sokakta ev rahatlığı, köpeği gezdirmek için üşendim kendi ayakkabımı giymeye benim hatunun ugg model botu var (başka marka) onu giydim çıktım inanılmaz bir rahatlık ve sanırsam fiyatları bu seviyedeyken gidip kendime bir tane alacağım gibi

ama evet o botların içine pantalon sokulması çok kötü hele ki tayt modası da geri döndü (hatta geçen zara ve bir yer daha koleksiyonlrına hafif vatkalı modeller getrimişler)

gabrielle "coco" chanel 1971 de öldükten snra bu kötü moda akımları hep biziesir etti :( bildiğin erken kaybetmişiz kadını
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...