Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni kedi ve pire torbası sendromu

sharky

Öne çıkan mesajlar

said:
sharky, 07 Temmuz 2004 15:22 tarihinde demiş ki:

Abi sokak kedisi varken, yeni kedi almak niye ? Sokak kedisinden daha zeki ve kurnaz bir kedi mi var ? Kanıtlanmış bir olay bu :)

iyide adam gibi cinsi belli olan kedi almak varken ne idüğü belirsiz boş yere mart ayında peydahlanmış bir kedi almak niye :P[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Müslüm Gürses: Yumurtaya can veren Allah'ım yeşil biberi nasıl yarattın ?
Sosyal ağlarda paylaş

hayatımda hiç böyle bir olay yaşamadım. Kız arkadaşım geldi, kedi bize süründü süründü, bi salona gittik geldik kedi yok.

Evde bulamıyoruz :)

Acep bi yerden dışarı falan mı kaçtı kedi..[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
A: 33. 1 to hold the bits and 32 to push the register.
Sosyal ağlarda paylaş

Neler yapmadim :) gazoz kapaklari bile attim yere. yok... disari ciktim gezindim ..

simdi geldim eve.. bir actim kapiyi yerde yatiyor bana cilve yapiyor.. allam ya, uzuntuden gozlerim dold bugun. saka gibi kedi.[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
A: 33. 1 to hold the bits and 32 to push the register.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 07 Temmuz 2004 19:39 tarihinde demiş ki:
dolaplara bak cicim, dolap sever bu yaratıklar.

+1

kedi kayıp ise, asla giremeyecegi, evin en kuytu en gizli yerlerine bakmak gerek. artık hayatında en cok kullanacagın kelimeler " bu nası girmiş ki buraya" "aeee yine kayıp ya" gibi cümleler olacak.

ayrıca mutfaga gidip mama kutusu çıkarmak, yeni yemek koyarmış gibi sesler çıkarmak genelde kedileri bulmanın en kolay yoludur. hatta onlar sizi bulur.

PS: koşarak veterinere götürüver bıdıgı. bakım aşı gibi konularda bilgi versinler sana.

[Bu mesaj karakedi tarafından 08 Temmuz 2004 00:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca dolabında deri veya kedinin tırmıklarıyla çok beter yapabilcegi bişeyler varsa dikkatli ol

bizim kedi babamın deri ceketini parçalamıştı lol

dolaba girmiş bizde kapıyı kapattık 20 dakika sonra miyavlıyodu bi açtık derinin içine etmiş yarısı tırnak içinde kalmış :([signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

unity100, 05 Haziran 2004 16:27 tarihinde demiş ki:
ustumu basimi yirta yirta sokaklarda kosturmaya basliycam simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...