Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni kedi ve pire torbası sendromu

sharky

Öne çıkan mesajlar

Dayanamadım kedi aldım :) Hem de dişi bişi.. Tamamen kaşıntı sanırım bu.. Belki bırakırım 4-5 güne, ama hatun çok cilveli falan pek de şirin. Şimdi ilk uykusunu uyuyor..

Gelelim probleme.. Üzerinden abartmıyorum en az 30 tane falan pire öldürmüşümdür muhtelif yöntemlerle.. Yarın alacağım pire ilacı toz ve damla olarak, onlar kovuşturacak hadi de... Bu gece ne yapacağım ? Hatun şu anda üzerinde varolan yaklaşık 10 son kalmış cengaver pire ile yatağımda yatıyor :) Kıyamıyorum.

Var mı önerisi olan ?

Hatun'un resmi :
http://album.paticik.com/index.php?op=3&id=1568[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
A: 33. 1 to hold the bits and 32 to push the register.
Sosyal ağlarda paylaş

Sıska sarışın bişi :) Cilveli olması ile gönlümü çeldi kerata.. Şimdi mışıl mışıl uyuyor.. Hatta kütük gibi de diyebiliriz.. Zaten bu sokaktan eve alınan kediler ilk gece bi acayip uyuyorlar..

Hatun uyurken üzerinden cımbızla onu bunu öldürüyorum, hatta tüylerini çekiyorum bazen, ammman uyandırdık falan diyorum, hiiiiç oralı bile değil. Sadece gözlerini açtı mı bana dokunmak istiyor, böyle ellerini uzatıyor sarılacakmış gibi.. :)[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi kediye raid sıkılır mı ? naptın ? Hayvan kendini yalıya yalıya temizliyor. Ağzını mı bağlıyım sıktıktan sonra..

Pireler ölür de, kedi de zehirlenir ertesi güne.[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
Sosyal ağlarda paylaş

ama sharky, aman derim, pesini sakin birakma o pirelerin, sonra cunku sadece kedinin uzerine degil evine, halina falan atliyolar, zip zip ziplayan koltuk ve halilara sahip olursun :)
pire ayiklarken olduklerine kesinlikle emin ol, ve de oluleri balkondan ya da tuvaletten falan evin disarisina cikart.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

Normalde hayatta kedileri yıkamam, yıkayanların da kafasını kırarım.. Gel gelelim o kadar pireyi hatunun tüyleri arasında beach party yaparken görünce gözlerime inanamadım.. Hassskkktttir diyerekten banyoya koştum, gerekli hazırlıkları yapıp hatunu yıkadım.

O kadar aciz duruyordu ki.. ( ensesinden tuttuk tabii, yoksa buyur sahip yıka beni demicek kedi :) ) Kurularken titremeye başladı, saç kurutma makinası ile kuruturken, çocuk sahibi olmanın ne demek olduğunu anladım galiba -ki daha önce onlarca kedim olmuştur :) Hatta komik bir tribe girerek, aman tanrım yıkadım kediyi benden nefret edecek falan dedim, sonra dudaklarımı uzatınca, hemen o da uzattı ve prrlamaya başladı. Allam neler oluyor bana oldum bi an :) Oha oldum yani :P[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
Sosyal ağlarda paylaş

Yapma yau ? Cidden dağılırlar mı eve ?

Daha öncede pireli hayvanlar geldi eve :) Genelde hiç evi pireler basmadı..

Hay allah. Kafadan 10 tane falan pire var. Deli olacam.

Dur fotoğrafını çekeyim kütük gibi uyurkene bizim hatun :)[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sharky, 07 Temmuz 2004 04:03 tarihinde demiş ki:
Yapma yau ? Cidden dağılırlar mı eve ?

Daha öncede pireli hayvanlar geldi eve :) Genelde hiç evi pireler basmadı..

evi beğenmemişlerdir olasılığı? :p[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
[29.04.2002-29.04.2004]
Sosyal ağlarda paylaş

Satın mı aldım ? Ben hayatımda hiçbir hayvanı satın almadım şu ana kadar :) Hep sokaktan buldum. Bunu da sokaktan buldum. Eve doğru gelirken, beni görünce önüme atladı :) Eeeee.. Dayanamadım ben de tabii.

( Bu arada albüme yeni resimleri koyuyorum :) )[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
Sosyal ağlarda paylaş

Yani diorsun ki, işi gücü bırak, kalan pireleri de katlet ? Öyle mi ?

Yoksa sabahın köründe veterinere gidip, damla mı alsam..[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de hep kedi almak istemişimdir.
Hatta bi keresinde eve dışardan bi kedi getirmiştim. Daha yeni doğduğu belliydi. Beyaz tüyleri vardı, harbi çok şekerdi. Biraz süt verdim, sevdim fln ama daa soora annem evde bakamayız sokağa geri bırak dedi. Bende sokakta olunca pek fazla ilgilenemedim kediyle. Ama annem aksine her gün dışarı süt ve yemek bırakır olmuştu. Bi gün eve geldiimde annemi ağlarken buldum. Nolduunu sorduumda kedinin kaybolduunu, onu hiç biyerde bulamadıını sööledi. (Büyük olasılıkla öldü) Annemi o halde görünce cidden çok kötü oldum. Sırf bu yüzden kedileri ne kadar sevsem de eve bi tane alamıyacağım. Çünkü ölürse annem benden çok daa fazla üzülür.. :(
Neden anlattım, içinizi kararttım bilmiorum ama neys aklıma geldi..[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...