Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Havlu kim?

Abilify

Öne çıkan mesajlar

Sen insanlarin karsisinda da boyle mi konusuyorsun ? Yoksa sadece forumda mi boyle garip bir forma burunuyorsun ? Gercekten merak ediyorum bunu. Baska turlu bunca sene hayatta kalman cok buyuk sans olurdu cunku.

Ben biliyorum dedigim vakitten itibaren kimdir degildir diye yonetim bolumunuzden dahi sordular. O sebeple olaylarin sirasi pek belli. Cevabin dogrusu yanlisi bi yana da ne bu siddet bu celal ? Icinde olmadigin seylere zipliyorsun, ustune garip bir uslupla dalip insani cileden cikariyorsun. Yapma diyorum baska bisey demiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ha ha ha ha
insanların karşısındada neysem oyum canını sıkma sen şekle büründüğüm falan yok.
sen sinirlerine hakim ol bence yeterli. şu forum ortamında bi lafa gaza gelip sinir krizlerine girmene, klavye başında tırnaklarını kemirerek triplere girmene gerek yok yani.
şuraya abcdef yazsam ne değişir, sana laf söylesem ne değişir öyle düşün.
komik insan.
bana sakin ol diyene bak of güldüm sabah sabah.
neyse işime gücüme bakayım.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:
neyse işime gücüme bakayım.

Destekliyorum seni bu konuda.

Simdi bir edit de benden gelsin o zaman;

Isime gucume bakayim diye mesaj yazip sonrasinda duramayip satasan yine sen olduguna gore acikca goruyoruz ki tirnaklarini kemirip sinirden duramayan ben degilim sensin. Gayet acik, gayet ortada.

Calismana don bence sen. Gercek hayatta nasil birisin bilmiyorum -ve sasirtici sekilde iyidir hostur diyorlar- lakin su forum ortaminda cidden ayni sikletin adamlari degiliz. Yazarak bas edilecek biri degilim pek. O yuzden ne kendini ne de beni yorma.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...