Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Giyim'de tercih ettiğiniz markalar

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

parası olan alır niye bu kadar geriliyorsunuz ki.

İNSANLAR AÇ !!!!

modu kadar saçma bir mod yok.herkesin parası kendine.isteyen açlara yardım eder marka giyinmez isteyen dibine kadar lüks yaşar hayata bir kere geliyorum kimse umrumda değil der ve bu KİMSEYİ ilgilendirmez.

edit: zenginin parası züğürtün çenesini yorarmış.

dağılın pis fakirler.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Arkadaşım lüks değil mi? Parası olan verebilir yani :D

Şu var ki gerçekten malzeme falan çok kaliteli. Sadece isim demek hakaret olur. Ben daha Tommy-Timberland-Lacoste üçlüsü gibi kaliteli kıyafet yapan yerler görmedim. Ayakkabılarda da çok süferler kendileri. Pahalı evet, abartı pahalı evet ama ucuz rakiplerine göre çok daha kaliteli ve şık kıyafetler üretiyorlar haklarını yedirtmem :D

tommy'den alınan bir t-shirt çok rahat yıllarca gidiyor, yatarken bile giyseniz, günlük bile kullansanız farketmiyor. ayakkabıları cidden rezil ama, çok iğrençler hayatta almam. puma-ferrariler çok iyi ayakkabıda bence.
Sosyal ağlarda paylaş

senin anlamadığın nokta o.

babamın parası varsa,harcamama müsade ediyorsa zevklerim doğrultusunda harcarım ya ben 2 milyara ceket alıyorum da alamyanlar üzülürse ? diye düşünmem yani.

yarın birgün babamın parası olmaz,altımdaki araba gider cebimde para olmaz veya okulumu bitiririm kendi paramı kazanmaya başlarım babamdan para almam,o zaman da ona göre yaşarım.yani iddia edildiği gibi BUNLAR ŞİMDİ PARA HARCIYOR DA BABALARI BATINCA ÖLÜR.gibi bir durum yok.ben her zaman aldığımdan veya bok gibi para harcadığımdan söylemiyorum.ama benden iyi giyinenlerden,iyi arabaya binenlerden çok para harcayanlardan hiç rahatsız olmadım hayatımda,umarım siz de yeteri kadar olgunlaşırsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

senin anlamadığın nokta o.

babamın parası varsa,harcamama müsade ediyorsa zevklerim doğrultusunda harcarım ya ben 2 milyara ceket alıyorum da alamyanlar üzülürse ? diye düşünmem yani.

yarın birgün babamın parası olmaz,altımdaki araba gider cebimde para olmaz veya okulumu bitiririm kendi paramı kazanmaya başlarım babamdan para almam,o zaman da ona göre yaşarım.yani iddia edildiği gibi BUNLAR ŞİMDİ PARA HARCIYOR DA BABALARI BATINCA ÖLÜR.gibi bir durum yok.ben her zaman aldığımdan veya bok gibi para harcadığımdan söylemiyorum.ama benden iyi giyinenlerden,iyi arabaya binenlerden çok para harcayanlardan hiç rahatsız olmadım hayatımda,umarım siz de yeteri kadar olgunlaşırsınız.

bence diyorsunki,

hebelüp lehevele bühezele ahülüp mühelebe

Bu cem yılmaz esprisi gibi, "biz biznızdık bizde mi öldük" 1.5 milyara yapılacak 1 ton şey varken kazak almak saçma. tamam süper araba alırsın arabayı kullanıyorsunda kazak lan sonuçta. çakmasını alırısn 15 tane 5 liradan aynı tip kimse anlamaz kolay kolay, yıkamadan atarsın falan.

esas komik olan da bu 2 milyara ceket alan adamlar ve gibiler yeri gelince halk adına falan konuşmaya kalkarlar, başkalarının zevklerine karışırlar vs vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...