Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aranızda nike dunk sahibi olanlar buraya baksın!

-alatariel-

Öne çıkan mesajlar

Aldığın abiye mesaj at sen, böyle böyle orjinal değil bu, iade etmek istiyorum de.
Mırın kırın olursa ona göre puanını verir yorumunu yaparsın, o nedenle büyük ihtimalle geri yolla ablam sen diyecek en kötü ihtimal. Paran zaten hala GG'de olduğundan geri alırsın rahatçana.

Tabi 3 günlük muayene süresini geçirmediysen geçerli bu.
GG'de alışveriş yaparken o yazıları falan okuyun, ben de hukukçu tavsiyesi vermiş olayım =P adamlar çok sade bir dille yazmış ne yükümlülüğünüz var ne beklemeniz lazım ne yapabilirsiniz diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

ayakkabi konusunda cimri olmamak lazim.

hayır bence cimri olmak alzıma didasın vespa koleysiyonundan ayakkabı aldım hep arkalarını vurdu :(

üstelik 200 kaat verdim evlat acısı gibi oturdu, yas dönemindeyim hâlâ ve ayaklarımın arkası aciyür paracıkalrım "neden bizi bıraktın, neden bizi bıraktın :(" diye rüyalarıma giriyür :(
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

hayır bence cimri olmak lazım adidasın vespa koleksiyonundan ayakkabı aldım hep arkaları vurdu :(

üstelik 200 kaat verdim evlat acısı gibi oturdu, yas dönemindeyim hâlâ ve ayaklarımın arkası aciyür paracıklarım "neden bizi bıraktın, neden bizi bıraktın :(" diye rüyalarıma giriyür :(

dostum 200 lira verdiysen gidip degistirseydin ya.. gidip atma parani sokaga yahu. Az mi..

ayrica cakma ayakkap alacagina tutucan kendini biraz, biriktiricen parani gidip alican orcinalini.

+ olarak; bak sen bir BonePart iki, ayaklarinizla yaziyosunuz gozumden kacmiyo degil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...