Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock The Nations 2004...

SadButcher

Öne çıkan mesajlar

headliner'in kim oldugu cok mu onemli? o listede Sentenced, Katatonia, Marduk, Amon Amarth, Orphaned Land ve Lake of Tears yaziyo, sukredin, kiymetini bilin, bu tip headliner tartismalarina girmeyin.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
yarin basliyan festivalde hatebreed iptal bu arada, Epica ulasim sorunu yuzunden normalde cikacagi zamanda cikmayacak onun yerine PoS'dan sonra bir "after show party" havasinda (ne demekse artik pazartesi organizator laneth'de boyle dedi :P) gece cikacak

Cuma

02:00 Order Of Lust
00:45 Epica
22:30 Pain Of Salvation (Headliner)
20:45 Orphaned Land
19:15 Amon Amarth
17:55 Lake Of Tears
16:45 Atrocity
15:35 Leaves' Eyes
14:35 Soul Sacrifice
14:00 Afflicition
12:30 Solitude

Cumartesi

22:30 U.D.O. (Headliner)
20:45 Sentenced
19:00 Katatonia
17:35 Marduk
16:15 Vader
15:10 Caliban
14:10 More Than Ever
13:20 Moribund Oblivion
12:40 Self Torture

Pazar

22:30 Pentagram / Mezarkabul (Headliner)
20:45 Paul Di'Anno
19:15 Destruction
17:55 Blaze
16:45 Circle II Circle
15:35 Malevolent Creation
14:25 Vanden Plas
13:30 Cenotaph
12:40 Nu.Clear.Dawn
12:00 Northern Lights[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
Futurama - Bender's Humor by Microsoft Joke
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
axedice, 01 Temmuz 2004 22:10 tarihinde demiş ki:
Sentenced ve Katatonia nın çaldığı güne maliyet muhasebesi bütünü koyaz zihniyeti lanetliyorum ve iyi eğlenceler diliyorum.

Allah allah! Vaktinde çalışsaydın dersine kardeşim![signature][hline]move thougtfuly but fast as well
from heaven through the world to hell.
Sosyal ağlarda paylaş

Lake of Tears guzeldi, yeni albumun reklamini yaptilar
ama bateristin dier uyelere uymamasi nedeniyle biraz sahne performansi dusuk bi konser oldu.
Return of Ravens la (benim sarkim yani) acmalari guzel oldu

Pain of Salvation, superdi tek kelime ile

Fandango ve/veya Chain Sling haric tum bekledigim sarkilari caldilar.[signature][hline]Yattım, ağladım, uyuyakaldım
Ama once bu foruma baktim!
Sosyal ağlarda paylaş

dehşetti
volfi kısa olmasaydı bişiler görebilicekti :p
lake of tears beklediim gibiydi, so fell çalmadılar(Beklediim gibi) saçları kestirmiş adama benzemişler ama bu hareketlerinde bi göze girme bi popülerite kazanma sezdim ondan hmm dedim.
cümleler biraz karışık olabilir benim hem alkol gezio hala hem aşırı uykusuzum hem de saatlerdir aytaktayım kulaklarım çınlıo..
pain of salv. ilk dinleyişimdi
çok sewdim bilmeyenlere benim gibi tavsiye ederim.
bu arada maslak venue çük kadar yer.[signature][hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

pain of salvation...

ne diebilirim bilmiorum ama su anda remedy lane albumumun kapagindaki imzalara bakarken bu nasil bir geceydi die dusunmeden edemiorum...

pain of salvation "mukemmel" bir konserden sonra, imza dagiticak diye beklerken, dagitmayacaklarini ogrendik... bunun uzerine azimle cikmis bir guruh olarak, grubun kalacagi oteli ogrenerek oraya dogru yola ciktik... gruplari tasiyan otobusten 10 dakka falan once vardik otele kapisinda pusu kurduk... ve geldiler... inanilmaz sicak insanlar, yorgunluklarina ragmen cekinmeden muhabbet ettiler kendilerine uzatilan 857287528735 esyayi gitari boku pusuru imzaladilar sayisiz resim cektirdiler (bizde makine yoktu :() yarim saat 45 dakka muhabbet ettiler kapi onunde sonra ayrildik... tam pos'dan ayrilirken sentenced yolculuktan yeni gelmis bi sekilde indi minibuslerden, cok yorgundular bi muhabbete girmediler ama bir gun (gece) yuzuyle gormus olduk kendilerini...

hala inanamiorum mukemmel bir gece oldu[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
Sosyal ağlarda paylaş

sabah 8:15 de oraya ilk varan bizdik:)12 gibi açılması gereken kapılar 14:00 civarında açıldı.soundcheck den sonra 15:30 da solitude çıktı.programda acayip aksama oldu festivalin 5 gün sürmesini beklioduk:)18- altını bi köşede beklettikten sonra içeri aldılar.

ilk grup solitude'da parçaladım kendimi diğebilirim.sahneleride gerçekten süper.programdaki gecikme yüzünden afflicition ile soul sacrifice sahne alamadı.türk gruplara bir kez daha ne şekilde muamele yapıldığını gördük.
leave's eyes çıktığında seyirciler sahnenin ortasındaki liv cristine göre dizilmişti:)arada diğer elemanlarada bakıp bunlar burdamıydı diyebiliodunuz:)boyna öpücük dağıttı.
atro city çıktı zaten elemanlar aynı sadece erkek vokal önde liv arka planda erkek vokalist vardı ama sahneye çıkıtğında yine seyirciyi esir etmeyi başardı:)
programda aksama olduğundan amon amarth öne alındı ve azman vikingler sahnedeydi.bol bol''şerefe' lafını duyduktan ve adamların ne kadar azman olduklarını gördükten sonra ortalık yıkıldı.seyirci amon amarth da işi kopardı diyebilirim.

lake of tearsı çimenlerden uzanarak ''dinledim'' 2 tane billdiğim şarkıları vardı onlarıda çaldılar zaten izleyiverdim.grup iyi çalio hoş çalioda bende biraz diğer gruplara göre lise grubu imajı bıraktılar.
orphend land'e biraz göz gezdirebildim.ama kesinlikle hiç hoşlanmadım.

pain of salvation kesinlikle günün olayı oldu.acayip yogunluğa rağmen bir buçuk saat izledim.vokalist gerçekten müthiş bir adam sahne performansı ve yaptığı konuşmalar süper gerçekten çok sempatik.pain of salvation'a bis yaplılınca çok özel bi show sergilediler:D vokalist bateriye baterist gitar ve vokale geçti bence o halleriyle bile bir çok gruptan çok çok daha başarılı.
son iki grup order Of Lustla epica yı izlemeden döndük.
boynum ağrio sesim acayip kısıldıkonuşamiorum:) biri hala zillere vuruo :D ilk gün böle geçti gitti.çok eğlendik.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.

[Bu mesaj Natural_Jedi tarafından 03 Temmuz 2004 11:23 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Natural_Jedi tarafından 03 Temmuz 2004 11:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PhalanX, 03 Temmuz 2004 11:36 tarihinde demiş ki:
Big Machine de Daniel'ın performansı inanılmazdı.

ee sey big machine calmadilar yalniz...[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
Sosyal ağlarda paylaş

2 günlük tecrübelerimi yazardım ama, 3 gün bitince yazmak daha iyi olur diye düşünüyorum. Şu ana kadar marduk haricinde(ki o da marduku sevdiğimden diil, 75 kişi kadar marduk taraftarının gelip katatonia konserinde pogo çıkartıp, konserin içine etmek için ellerinden geleni yapmalarından kaynaklanıyo(Ps:Marduğa kafam...))pek bi rezalet diceğim olay olmadı. Konser süper gidiyo. Yarın(bugün?!:)) bomba olucak. En iyi gün olucak çünkü, pentagram, paul di anno, blaze, destruction gibi bombalar var. Hadi hayırlısı. Daha ayrıntılısı için pzt bekleyin... :)[signature][hline]The answer of the question, why we are melancholic.
I still feel the pain, i still feel your love...

Born to cry...
Sosyal ağlarda paylaş

marduk suxx bence kesinlikle adamlar traşş yapio.uçağı kaçıdıkları falanda yok.ayrıca marduk ile vader'ın çıkmamasına acayip sewindim soul sacrifice ile afilicationı izledik,ikiside süperdi.
bu gün harbi gaz olucak.2. günün yazısını sonraya bırakıyorum solonor gibi 2 ile 3. günü birlikte yazarım artık.[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...