Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İced earth sarkilari?

kturumtay

Öne çıkan mesajlar

şimdi hangi birini yassakkine bütün albümlerini al dinle dicem de ıııııı şimcik,

Angels Holocaust
The Path I Choose
Pure Evil
Last December
Dante's Inferno
dark saga
violate
the hunter
The Last Laugh
i died for you
a question of heaven
solitude
burning times
stand alone
watching over me
melancholy
the coming curse[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ghost Of Freedom ve Dracula benim favorilerim. hatta git Horrowshow albümünü al. Çok güzel bir albüm. Ama Melancholy tabiki en sevilen şarkılarından biridir. Oldukça da güzeldir.[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

horror show ile glorious burden'ı yazmadım hiç.diğer albümlerine göre çko kötüler bence hele glorios tamamen amerikanın bi tarafını yalayan amerikaya yaranmak için yapılmış bi çalışma.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

Son albümleri dimi? Bencede kötüydü. Sırf sözler yüzündn bile dinlemedim. Ama Horrowshow benim seviğim bir albüm. Belki öbürlerine göre kötü oabilir ama içinde güzel şarkılar var bence.[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...