Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

noob sorusu..

mayfer

Öne çıkan mesajlar

anladığım kadarıyla oyunda mage'ler melee silahları gayet güzel kullanabiliyolar.. bu silahlara bir sınır falan bişi var mı? ne biliim mage'ler D grade silahları falan bile kullanabiliyolar mı? kullanıyolarsa herhangi bi penalty falan var mı?

wizard ve oracle olma konusunda kararsızım. eğer silah doğru dürüst kullanılabiliyosa oracle olcam, hem bufflar hem silah mis gibi olur.

tavsiyeleriniz?[signature][hline] - why are you wearing the stupid bunny suit?
- why are you wearing the stupid man suit?
Sosyal ağlarda paylaş

level 20 altı D grade kullanamazsın kullanırsında miss şansın artar büyük bi oranla galiba
C grade felan da aynıydı galiba
onlarda bi level istiyo yani
armor giysersen D grade level 20 altındayken speed in düşer bu sefer felan[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

Zengin arkadaşın no-grade silahların en pahallısından eline tutuşturunca alemin kralı oluyorsun. Aynı şeyler zırh için de geçerli. Mage olsanda, olmasanda olay aynı :) Hatta bunu lvl 5 olarak bile yapabiliyorsun.

Sonra bu halde gidip başlangıç şehrinde PK olmak istersen, gayette oluyorsun. Orada PK'lık yapmak yasak olmamasına rağmen bu abuse sayılıyor ve sevgili GM illegal olduğu için gelip seni ban'liyor. Haha! Lineage rulz![signature][hline]God created the earth in six days, on the seventh he rendered.
@ui ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i | DevianArt | Eve-Online | K.O.C.
Sosyal ağlarda paylaş

bence illegal olması cok da dogru ilk4 levelda item kaybetmeme sen rahat rahat pklık yap diye degil oyuna yeni basladıgın icin hemen item kaybetme diye konulan bir ozellik diger chardan item aktarıp nooblari top gradele oldurmek bırakın legalı illegalı
etik degil yapan çinli olsun.[signature][hline]icq:140353
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada soruya cevap vermemisim :) mageler melee silah kullanmıyo m.atk en cok hangı silah veriyorsa onu kullanıyor
cleric type classlarda ellerine aldıkları dual katana vs gibi silahlarla sadece gruba extra dmg saglamak icin alıyorlar yoksa m.atk heal vs etklemıyor ayrıca su an spellhowlerlar inanılmaz guclu yani prelude doneminde overpowered archers diyenler spellhowlerlari gorsunler simdi pvpye direk girmek istiyosan sh ol yok ben gruba/clana destek olmak ıstıyorum diyosan prophet veya shillien elder ol[signature][hline]icq:140353
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Ari-, 08 Temmuz 2004 21:48 tarihinde demiş ki:
bence illegal olması cok da dogru ilk4 levelda item kaybetmeme sen rahat rahat pklık yap diye degil oyuna yeni basladıgın icin hemen item kaybetme diye konulan bir ozellik diger chardan item aktarıp nooblari top gradele oldurmek bırakın legalı illegalı
etik degil yapan çinli olsun.

Haklısın tabiki ama benim dikkat çekmek istediğim Lineage oyun dinamiklerinin satır satır kodlarla değil, GM nidalarıyla korunulmaya çalışılmasıydı :) Bu problem gayet grade aralıkları kısaltılarak, yeni gradeler eklenerek çözülebilinirdi ama en yakın grade ne acı ki lvl20 de..[signature][hline]God created the earth in six days, on the seventh he rendered.
@ui ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i | DevianArt | Eve-Online | K.O.C.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Ari-, 08 Temmuz 2004 22:14 tarihinde demiş ki:
ha bu arada soruya cevap vermemisim :) mageler melee silah kullanmıyo m.atk en cok hangı silah veriyorsa onu kullanıyor
cleric type classlarda ellerine aldıkları dual katana vs gibi silahlarla sadece gruba extra dmg saglamak icin alıyorlar yoksa m.atk heal vs etklemıyor ayrıca su an spellhowlerlar inanılmaz guclu yani prelude doneminde overpowered archers diyenler spellhowlerlari gorsunler simdi pvpye direk girmek istiyosan sh ol yok ben gruba/clana destek olmak ıstıyorum diyosan prophet veya shillien elder ol

spellhowler'lar çok güçlü oldular demişsin de, bu spellhowler'ların spellsinger'lardan çok farkları var mı? DE'ler ne kadar daha güçlü olsalar da elf'lere olan özel bi sempatim var, elf olmayı tercih ederim :)[signature][hline] - why are you wearing the stupid bunny suit?
- why are you wearing the stupid man suit?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...