Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sınavı Beklemek

Deacon

Öne çıkan mesajlar

ne istediğin mühim dgl yau,kim istemez ki sınava çalışmak ztn,sonuç çalışmamışsın hadeee bitsin de gidelim artk

ha bu arada sınavı beklemek dgl de o sınav süresinin geçmesi ölüm oluyor,sn kağıda bakıyon o sana bakıyor,arada asistan kesiyosun,olmadı öndekinin yandakinin kağıdına bakmaya çalışıyosun böle bi debelenme boş yere ,geçmek bilmiyor 50 dk süre
Sosyal ağlarda paylaş

canola said:

sana öyle geliyo o
hiç bişey bilmediğin için 3 dakka baksan yaparmışın gibi geliyor ancak kazın ayağı öyle değil

hiç bişey bilmediğim için değil işte

daha önceden dinleyip anladığım kadarıyla veya sınav döneminden önce çalıştığım kadarıyla öğrendiğim şeyler oluyor. sınav öncesi çekilmesi gereken cilayı çekme zahmetine katlanamadığımdan oluyor

yok yani zaten dolanmıyorum öyle ortalıkta bi bok bilmesem bile sorular yapılabilir çalışsam olcak şeklinde =p

kendimi iyi bilirim.
kazı da iyi bilirim ehere
Sosyal ağlarda paylaş

valla sınavın stresinden kendimi ortamlara verdim şimdi geldim.

bella negzel demiş, tüm sınavlar ölsün gebersin. hayır dün quiz yaptılar sınav bu zorlukta olcak dediler. utanmaz arlanmazlar ne diye kandırıonuz lan? alakası yoktu quizle resmen haşırrrrrrrt diye. bir daha da sınav falan beklemem girer sıfırımı alır çıkarım. çalışmam ulan. dünya beni kaybetti.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

oh ben de yarın su kimyası ve ekoloji sınavına giricem. 6 da kalkıcam. okula gidicem. ekoloji 12 de, su kimyası 3'te. özet çıkartayım dedim iki dersten 13 sayfa falan çıktı. anca. neyse. hadi hayırlısı.

olm çalışma lan. exams always gonna break your heart.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben şunu anlamıyorum.
her gün 5 dakika o gün yazılanlara bakıp, vize haftası stres yapmadan sağ salim bitirmek varken, her şeyi son haftaya hatta son geceye hatta sabahına bırakıp stres yapmanın NE MANASI VAR.
ULAN GÜNÜ GÜNÜNE ÇALIŞ ARTIK BE. ÇALIŞ BE ADAM Bİ SEFER DE BABANIN SÖZÜNÜ DİNLE.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...