Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Multi-player destekli Operasyon Oyunu

Manve_13

Öne çıkan mesajlar

abi kesinlikle swat 4. baska bi oyun aramaya bile gerek yok :D az eglenmedim lan. tam bole hazırlanmısız kapının altından bakmısız teroriklerin yerlerini belirlemişiz. heycan hat safhada. kapı c4le patlatırılır ve bam bam bam. swatlardan olan "arklardan" biri swatları harcamıs. kufut kıyamet kahkahalar derken gecen saatler :D
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

swat 4
BİRBİRİMİZİ VURMAK YOK ;)))))
diyip daha oyunun basındaki odadan çıkamadıgım AYLARı hatırlıyorum eheh

ahahaha ben de sadece benim arkadaşlarım hayvan sanıyordum.
zaten bu yüzden 4 kere falan oynadık arkadaşlarla.

tam herşey duruluyor, "OLM BU SEFER VURANINANNNNNESİNİ" tarzı söylemler dile geliyor, tehditler savruluyor. odadan çıkıyoruz, birine yanlışlıkla bi friendly fire yine. sonra ortalık yine karışıyor
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

mulgear6 said:

swat 4
BİRBİRİMİZİ VURMAK YOK ;)))))
diyip daha oyunun basındaki odadan çıkamadıgım AYLARı hatırlıyorum eheh

ahahaha ben de sadece benim arkadaşlarım hayvan sanıyordum.
zaten bu yüzden 4 kere falan oynadık arkadaşlarla.

tam herşey duruluyor, "OLM BU SEFER VURANINANNNNNESİNİ" tarzı söylemler dile geliyor, tehditler savruluyor. odadan çıkıyoruz, birine yanlışlıkla bi friendly fire yine. sonra ortalık yine karışıyor

ahaha biz direk OHA SİLAHINI BANA DOGRULTTUN ÖL!!111
gibi şeyler yaptıgımız için daha odadan çıkamıyoruz bile eheh
bi kere ciddi oynuyoduk otoparklı bölümde böyle üstten bi adam ates etti benim önümdeki arkadasa ben de döndüm o tipi vurmaya tepeye bi anda öldüm
arkadas VURMA BENİ ADİ ÖLDÜRÜRÜM BÖYLE!11 dedi de kime anlatıyorum üstteki adamı sfgd
Sosyal ağlarda paylaş

swat ama öncesinde yapılıcak bir aktivite var: köküne inmeden birazcık içip öyle makinelerin başına kurulmak. Hafif çakırkeyf modundayken yani, sonrası gg, gülmekten mideme kramp girmişti ya ertesi gün ağrımıştı falan. Bi de bi şart daha var kimse iyi bilmicek, "abi soldan hadi, sağdan adam çıkıcak ona göre" falan bozar işi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...