Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OGZ'nin Level'a açık mektubu

yav

Öne çıkan mesajlar

abi level cidden salak herhalde.. adamlar "yapamazsınız" dememiş ki , "yaptığınız inceleme gerçekleri yansıtmayan , bizim iyi oyun dediğimiz şeye kasten kötü demek için yazılmış ve içerik olarak çok noktsan bir yazı" demiş.. cidden gerizekalı bu fırat :)
Sosyal ağlarda paylaş

Birde herkezin belirttiği gibi salak yerine koymuyorlarmı. ^0 unda yolladı, ee pazar günü kargolar çalışmıyor vs (bahsedilmiş). Onu geçtim 1 günde hem oyunu inceleme yapıcak kadar oynayacak hem yazısını yazacak hemde bu editlenecek sayfası hazırlanacak vs. Kimi kandırıyor bunlar?
Sosyal ağlarda paylaş

ya hepsini gectim senenin agir topalridnan olan bir oyunu incelemeden ilkokul seviyesinde yazmak nedir ya

oyungezere koymustur, adamlar sirf diablo 3u yetistirmek icin WWI nin bitmesini bekledi bir haftaya yakin gecikti dergi ama dunyada diablo3 u duyuran ilk dergi oldu filan

bide okumaya usenenler icin icerigi su level in incelemenin

"Ilk oyunu begenmedim, herkes dedi cok tekrar ediyor diye bu oyun ilk oyundanda kotu olmus
grafikleri rezalet
mission sistemi cok tekrar edici, gta3 gibi ki oyun GTA3 Italya da olabilirmis adi grafiklerid ebenziyor bole igrenck OGHKKKK bir oyun"

sahane ya :D

turk oyun dergiciliginin ulastigi yeni nokta :D
birde EGM nin seysi merlinin kazani vardi, half life 2 incelemesi vardi efsane
half life 2 de olmiyan silahlardan filan bahsediyordu hangi oyunu oynadiysa HL2 diye

zaten forumlarina bakin dergiye ayna oluyor, "EMEK VAR BURDA, BEGENMIYORSAN DAHA IYISINI YAP YOKSA ELESTIRME" ekseninde gestapo yonetiyorsa forumu kacicaksin, level forumlari oyle merlinin kazanida o ayardi filan
Sosyal ağlarda paylaş

Niwaly yaaa. Nihal i will always love you. Kendi açıklamıştı sonradan :D O da az laf geçirmezdi level dergisine cdoyun zamanında ama iyiydi gene :D Şu an Oyungezer'de yazıyor ve tam kendisine yakışır bi şekilde olaya son noktayı koymuştu aslında bi lafla. "Eşşek hoşaftan ne anlar" yazdı millet hakaret davaları açılabileceğinden falan bahsetti :D Herkes üstüne alındı sanırım :P
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de CD Oyun'la bilgisayar muhabbetine girenlerdenim :) hey gidi hey, oyunları oynatacak sistemim olmasa bile okurdum tüm incelemeleri. Belki okuma alışkanlığımı kazandıran önemli şeylerden biri o dergidir :D

Yukarda Göktuğ Yüksel demiş biri,
o adam dünyada en mutlu yaşayan insanlardan biridir heralde yav http://www.facebook.com/goktugyuksel severim kendisini
Sosyal ağlarda paylaş

CD Oyun alirdim arada fena dergi degildi ama en ise yarar kismi satislari ile gameshow fanboylarini kil ediyordun

"aga level CD veriyor diye satiyor yoksa satmaz valla herkes gameshow alir"

CD oyun verdigi halde satislari gameshowdan kotuydu bir ara sanirim
zaten gordu millet isin CD ile alakasi olmadigini Gameshowdai kinci donem CD vermeye baslayinca

miller oyun incelemesi okumak istiyor mavrasini degil, gameshow super eglenceli bir dergi idi ama tek oyun dergisi alicak butcesi olan adam haliyle leveli seciyordu inceleme okumak icin (ki o zaman incelemeler herseyden degerliydi, ingilzice bilen sayisi az, internet yok cikan oyunlari takip etmenin tek yolu dergi, harclikla geciniyor cogunluk her oyunu satin alicak para yok vs vs)

merak edip ilgisini ceken oyuna bakipta mavradan baska birsey bulamiyip kizip dergiyi camdan atan arkadasim bile vardi (okulun 5. katindan atti halisahaya dustu dergi, liseliler mac yapiyormus korkudan gidip geri istiyememistim dayak yememek icin :p abuk bir oyundu gerci ismini bile hatirliyamadigima gore eheh)
Sosyal ağlarda paylaş

Ciddiye alacaklar cunku isleri bu. Ben Tugbek'i tanirim, ekibide azda olsa tanirim, birlikte WCG, CPL gibi turnuvalarda calismisligimiz vardir. Bu ekibin basina gelenler pismis tavugun basina gelmemistir heralde (OSN'yide ekleyin buna tabi).

Hep boyle cirkef rakipleri olmustur. WCG'yi duzenlerlerken Sandwaves vardi, simdide eski kadrosu var. Tugbek, Sinan falan turnuvada gecelerini gunduzlere katarken firat gelir 2 dakka durur giderdi, ugrasmazdi, onemsemezdi bile. Simdi LVL'in bas editoru falan bu adam.

Uzun zamanin ardindan hemen Oyungezer ve LVL aldim bakalim ne alemdeler diye. LVL felaket otesi kotu bir dergi, tipki bekledigim gibi. Fakat OGZ isleri ileriye tasimis, yabanci dergilerin fotmatlarina oldukca yakinlasmis, Tugbek falan gidip oyun yapimcilariyla birebir roportaj yapiyor artik, yurt disinda da yer edinmeye baslamislar, isim yapmaya baslamislar yani. Her fuarada gidiyorlar, LVL ise oturdugu yerde para kazanmaya calisiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...