Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Francofest 2004

Siamon

Öne çıkan mesajlar

said:
Natural_Jedi, 12 Haziran 2004 21:45 tarihinde demiş ki:
2m ötede tikky boyz yanlız bi kız gördüğümüzde direk peşine takilioruz muhabbeti yapiodu.

Türkiye'nin sorunlarının ilk önce geleni. Niye adam olamıyoruz, niye ab ye almıyolar, bundan işte. :hrr:[signature][hline]The answer of the question, why we are melancholic.
I still feel the pain, i still feel your love...

Born to cry...
Sosyal ağlarda paylaş

lets get up and lets get down şarkısı dışında sürekli yerde oturduğumuz bi festivaldi:)[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Halfmumi, 15 February 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
ehem,yumurtada yemiyoruz herhalde?oda civcivden çıkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Siamon, 22 Mayıs 2004 13:26 tarihinde demiş ki:
Gelecek gruplar: ...Yalın'dır..

yeni bir grup heralde...Tarzı ne ? :-)

canım sıkılıyo!![signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür..(chE)
when a man lies he murders some part of the world
Üstüne Şehir Örten Şehir

buraya tıklamadıysan metalciyim diye geçinme sakın!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Melancholy-, 13 Haziran 2004 14:58 tarihinde demiş ki:
o çocuklardan birinin kaşı çizik miydi? hatta kıyafetlerini hatırlıo musun?

said:
Natural_Jedi, 12 Haziran 2004 21:45 tarihinde demiş ki:
2m ötede tikky boyz yanlız bi kız gördüğümüzde direk peşine takilioruz muhabbeti yapiodu.

bilmiorum neresi çizikti bakmadım doğrusu pek işlgimi çekmedi.
puma vardı beyaz beyaz saçlar böle dikik falan tikky işte.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

DJ " cmrownz " ( cemre ) ben ve 3-4 ki$i gittiğimiz partide eğlendik , kız aradık bulamadık , olaylar çıktı ; sanırım kapıda bıcaklı falan ki$iler girmeye çalı$mı$..

Neyse önemli olan o değil ama Duman'ın sandığımdan çok daha kötü müzik çalması beni gelecekleri için endi$elendiriyor.. Çıktıklarından beri duyduğum tek kelime " AU UA YYEE " ba$ka bi$ey duymadım bir kaç türkü okudu bence en güzellerinden biri Gripin grubuydu. Yalın çıkınca zaten 1-2-3 diye ses geldi bateristten sonra aniden $arkı ba$ladı neye uğradıgımızı $a$ırdım..

Gece güzeldi genellikle güzel kızların hep bir sahibi vardı :) ama benim en çok beğendiğim turuncu kravatlı , kırmızı kafalı vede kırmızı gömlekli bir çocuktu çok beğendik onu grupumuz olarak :P

Neyse ba$ka francofest'lerde in$allah hep birlikte gideriz , bu güzeldi ama organizasyon sapıttı bir ara her$eyi ile 4 ever party.[signature][hline]In every j0b there is a n0!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hilkatgaribesi, 13 Haziran 2004 11:21 tarihinde demiş ki:
dun duman'in performansini ben pek begenmedim,eskiye gore pek iyi degildi zaten ortalik tiki insanlarla kayniyordu;)ayrica yemek cok pahaliydi 2 sosisli 2 icecek alalim dedik 11 milyon tuttu bu ne ya !?? ayrica yalin ne alaka ? tamam gerci tum tikiler onlar icin geldi ama .. gripin guzeldi ..!

evet , ayrica power fm djlerinin uyu$turucu ve duman solisti hakkinda yaptigi aciklama gercekten cok guzeldi ve dogruydu diyorum.. Gripin ve arada calan dj'ler en guzeliydi. Yalin gec geldi az soyledi zaten Meleklerin Sozu Var haric hicbi parcasini dinlemiyorum , Duman resmen batirdi.[signature][hline]BonePART, 28 Temmuz 2003 23:25 tarihinde demiş ki:
kız olsam verirdim
o derece
euehuehue
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Evet bende vardım festivalde açıkçası okul gruplarını çok beğendim işallah ilerde st joseph olarak bisim grup çıkacak (Lise 2 ler mezun olunca :P )

Valla festival şöyleydi biz hepimiz öğlen geldik festivale okul grupları çıktı ardından 3-4 saat grippin çıkana kadar parti havasındaydı Dj ler falan.. Ardından Duman çıktı fakat istedim performansı gösteremedi neden bilmiorum yoksa benmi tatmin olamadım...

ve son olarak yalın çıkacağı saatten 2 saat sonra çıktı bizde baydık ve gittik :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kapıdaki bıçaklılar olayı nedir ya ben bilmiyorum o olayı biz saat yarım da çıktıkda...

Nası kontrol altına alındı sonra bıçaklılar?

ha birde festivale hırsız olarak girenler vardı kapkaç yapan göze çarpıodu zaten bi kaç kişinin telefonu kaybolmuşmu ne..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...