Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Chesscube.com

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Çok hoş bir satranç sitesi, arayüzü güzel. Her zaman ortalama 2000 online oyuncu var. Rating sistemi var. İstatistiklerinizi görebiliyorsunuz. Bütün oyunlarınızın geçmişini tutuyor, tekrar izleyebiliyorsunuz.

İlgilenenler eklesin, nickim ispen. Oynayalım.
Pati turnuvası falan bile yapabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
:o

lol

hadi turnuva yapalım bu site üzerinden, ben oynadım bi elemanla bi kaç saat baya güzel site olduğuna kanaat getirdim.

yeni topic açmak gerek aslında

ayarlar falan nası olmalı?

10dk zaman limitiyle oynadım ben de pek süper olmuyor öyle rahat rahat düşünemedim bazı yerlerde zaten çok antrenmanlı değilim senelerdir oynamıyordum
Sosyal ağlarda paylaş

girişimci bir pati düzenlesin ben yoğunum açıkçası pek altına girmek istemiyorum düzenleme olayının her ne kadar çok zahmetli bi uğraş gerektirmese de.

oynarım ama

15 dakikalık tek oyunluk grup şeklinde yapalım bişeyler. Direkt elemeli(knockout) olunca çok iyi olmuyor bence :P
Sosyal ağlarda paylaş

bir sitede daha bu site üzerinden turnuva düzenlemiştik, çok hoş bir hile ile finalde elime vermişlerdi.

çocukla sonra msnde konustum tebrik ettim, zaten arkadaşımdı fln.

dedi ki abi hile yaptım ben ya :d fln dedi, dedim nasıl satrancın hilsesimi var ?

bana anlattıgına göre oyunun hilesi şöle

bir satranç oyunu açıp en zor seviyede oyunu başlatıyoruz, ve rakibin yane benim yaptıgım hareketleri o açtıgımız satranç oyununda oynuyoruz, daha sonra oyunda ki bilgisayar nereye oynarsa bizde turnuvada oraya oynuyoruz :D bölece hep 1.ciyiz dedi.

böle bir hile söz konusu oldugundan fazla objektif bir turnuva olacagını zannetmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...