Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sedat Kapanoğlu (ssg) @E-Tohum

roket adam

Öne çıkan mesajlar

"roket adam" said:

yalnız şaka maka ekşi sözlüğün günlük banner kiralama bedeli 4000 lira falan diye hatırlıyorum, yani çok ciddi bir geliri var adamın buradan :)

Değil o kadar.

Aylık kiralanıyor veya kampanya başına.

Ama epey para kazanıyor site reklamdan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Aslında onlar pek başarısızlık olarak etki etmemiş hayatına. Sadece başarısızlık etiketi ile sunmuş deneyimlerini.

Zaten kendisi de söylüyor bütün bu programlama denemelerinden başarısızlık elde etmesi çok yıpratmamış.

Sevdiğin işi yap başarısızlık da olsa o işi sevdiğin için inatla devam edersin ve illaki sonunda başarı gelecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

eheh neticede süper bir başarısı var yolun sonunda
sempatik ve insanlara yakın olmak adına bugüne kadarki tüm başarısızlıklarını altını çizerek anlatması gayet makul bence :)

aksi takdirde ne ibne herif diye düşüncek insan sayısı x10 olurdu heralde. şu yıl şunu yazdım bu yıl bunu yazdım bu sırada öss salladığım bişey değildi bence muhakemeyi ölçen bi sınav da değil zaten looserların işi, vs vs diye girse adam eheh
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

sadece ekşi'den ayda 50 milyar kazanamaz yahu, amma yaptınız.

günlük tema reklam bedeli 4500 tl net olarak biliyorum iki ay önce. ayrıca google ve diğer banner reklamları var yine sağ tarafta bunların da getirisi günlük 1000 tl civarı.

ayın 20-25 günü reklam alıyor aylık 130-140 bin tl gelir söz konusu, vergi ve kdv'yi düşersek aylık 80-90 bin tl rahat net geliri var adamın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...