Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might&Magic 6

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Wispy said:

Yaratık AI'ları çok kötü. Duvarda takılmalar, bir oda dolusu yaratığın kapıda takıldığı için teker teker gelmesi vs vs. Gerçi öyle olmasa bu oyun bitmez. Gerçekten zor çünkü.

Bir de missile'lardan kaçmak, loslamak falan bomba ya. Paradise Valley'de Fly yapıp uçarken up down yaparak breath dodgelayıp starburstle artifact farmlardık hehe.

Bir de wow oynarken en dalga geçtiğimiz şey olan backpedalingin bu oyunda en etkili taktiklerden biri olması çok bomba ya : ).

abi ai yokki, zigzag cizip üstüne doğru geliyolar, arada ranged skilleri varsa onu spamlıyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

http://www.youtube.com/watch?v=Fm33MMa9d_A&feature=related

Çok iyi oldu bu mm6 gazı ya. Eskiden hergün telefonda 1 saat birbirimize mm6 da ne yaptığımızı anlatırdık arkadaşla, şimdi aynısını msn den forumdan yapıyoruz. Sanki orta 2 ye geri döndüm :3

abi nası ya..

ben orta 2 deydim mm6 cıktığında
Sosyal ağlarda paylaş

ben 84 lüyüm gene orta iki asdf ama bi sene hazırlık okumuştum ondandır belki. orta2 den orta3 e geçtiğim yaz olması lazım hatta

acaba diyorum erkenden şu monolitleri kasıp da hazineyi bulsammı. Chestte bug vardı sonsuz para kasılabiliyordu. Onu düzeltmedilerse bir miktar kasmak gerekebilir malum ilerde can yakıyor training masrafları
Sosyal ağlarda paylaş

fenris said:

Viktor said:

cikardim tozlu arsivden mm6 yida zamaninda nasil oynamisim hayret ettim

kontroller berbatmis ahahah, WASD den arrow a donmek mousela kamerayi asagi yukari oynatamayip page up del kullanmak zorunda kalmak filan

su oyunun yeni nesil grafiklisi yapilsa varya offfffffff

gerci o zamanda ben m&m oyniyordum dedigimde elitistler " m&m = hack and slash shit, gercek RPG daggerfall dir might and magicmi oynanir dingil" diye dalga gecerdi

o gunden bugune hicbirsey degismemis RPG communityde

sende gittikçe simpsons daki dedeye döndün ha. gittikçe garipleşiyor anlattığın anılar :P

edit: imla

valla bir heves artik balkonda rutubetlenmsi arsive daldim

lvel in o ayki kapaginda direk mm6 var, filan arastirdim M&M serisi RPG degil asli daggerfall dur diyen zihniyet gameshow tayfasi gene, M&M7 incelemesi var FRP magicde okudum filan nostalji direk (haritada varmis yaninda ustunde baya isaret koymusum ahahahah)

isin komigi sirf bu heriflere gicikligimdan daggerfall a o seneler dokunmamis olmam heh

6 yi zamaninda oyniyamadim makinamda israrla cokmesi yuzunden tam hatirlamiyorum, 7 yi 6 yi calistirana kadar 2-3 kere bitirdim, hatta millet millenium heyecani yaparken 2000 yilina girilen gece ben barracada da shop restock kovaliyordum heh

sonra harbiden butun senem m&m oyniyarak gecti :p
Sosyal ağlarda paylaş

Sonunda şu beacon büyüsünü aldım teleport olmak için sevinçliyken yanlışlıkla zindandan kaçiim derken zindana beacon koydum tekrar şehirdekinin üstüne =( Ordadn nasıl çıktım hatırlamıyorum. Ama sonradan öğrendim ve beni ezen rakiplerle dolu bi odada ölümün eşiğindeyken hoop zindanın kapısına eheh =)
Sosyal ağlarda paylaş

şeytan diyo yükleyip oyna sdf

ama bu oyunu oynamak için okulu dondurmak lazım sfhoudsj zamanında oynamıştım bir süre sonra dayanamayıp (ki ben gothic 2'yi hiç yadırgamadan bitirdim sdf) editörle 4 adet tanrıcık yaratıp enrothu düm düz ettiydim.

might and magic 9 nasıl? sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...