Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Büyük bir açlıkla oyun tavsiyesi plz

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

FromTheHell said:

ya ben de oyun istiyorum. ama çok çabuk sıkılıyorum oyunlardan. timeshift denedim, tek bi doğrultuda yapmam gereken şeyleri yapmamın gerekmesi çok sıktı. 5 detay eklesinler 2 tanesini kullanarak geçebileyim mesela orayı. tek detay, tek hamle şansı böyle falan bayıyo beni. crysis denedim, sıkıldım çok çabuk. borderlands kurdum 15dk oynayıp sildim hiç beğenmedim. fps sevmediğimi farkettim cod dışında sfd

anno 1404 kurdum, çok uzun sürüyo bi de oyuna hakim olamadım pek. sürekli bişeylere yetişmem gerekiyomuş gibi hissettim kaydedip kapattım oyunu.bi daha da girmem heralde.

prototype çok hoşuma gitmişti, kırdım döktüm onu bunu öldürdüm, iyiydi de; şu şunu yapmadan şunu yap ki onu yapamasın! modunda questlere gelince onu da bıraktım. strese gelemem sdf

pes + fm oynuyorum arada estikçe, max 2 maç yapabiliyorum ama aşırı derecede sıkılıyorum.

mirrors edge kurdum yine, kaçmak baydı sdf

batman oynadım çooook severek,ama aynı adamları sürekli dövmek baydığından onu da kaydedip bıraktım.

araba yarışlarını oynayabiliyorum sadece şuursuzca ve en sevmediğim şey arabadır şu hayatta.tek artısı viraj mı var? dön. araba mı var? geç modunda olması sdf bişey düşünmeye gerek kalmıyo oynarken.

bana oyun önerin böyle hiçbişey düşünmeden oynayabileceğim. beynimi kullanmayım hiç dinlendirsin falan.
oha yazık lan :( sen direk umutsuz vakaasın kardeşim :/
Sosyal ağlarda paylaş

lan eskiden tycoon falan oynardım hep. simste kral olmuştum. aoeII ile fetihler yaparken ra2 de laser tank ordularımla haritadaki bütün yaşam formlarını temizler idim. football menager99(fifa da olabilir hatırlamıyorum adını tam) ile 2020 yılına kadar oynamış bi insandım falan. delta force'dur bilmemnedir hepsini saatlerce oynardım. şimdi zevk almıyorum anasını satiim ya :(
Sosyal ağlarda paylaş

FromTheHell said:

lan eskiden tycoon falan oynardım hep. simste kral olmuştum. aoeII ile fetihler yaparken ra2 de laser tank ordularımla haritadaki bütün yaşam formlarını temizler idim. football menager99(fifa da olabilir hatırlamıyorum adını tam) ile 2020 yılına kadar oynamış bi insandım falan. delta force'dur bilmemnedir hepsini saatlerce oynardım. şimdi zevk almıyorum anasını satiim ya :(

Aynı sorun bende de var. Acaba oyun oynamaktan bıktım mı diye düşünüyorum. Bilgisayarda son dönemde çıkmış övüle övüle bitmeyen sittin tane oyun var daha açıp bakmadım bile hiçbirine.
Sosyal ağlarda paylaş

paticik te güncel başlıklara girmek daha çok merak uyandırdığından artık oyun oynayamıyorsunuz.

Genel olarak bu böyle artık insanlar facebookta kim kimi dürtmüş eski manita fotoğraf yüklemiş mi. Ulan ben oynarken wall a bişey düştüler mi
msn de kim var
derdinde olduğundan oyun oynamak sıkıcı geliyor artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben üni mezuniyetine kadar dayanmıştım. Tabii ki bizim dönem de en azından MMO lar yükselişteydi, WoW ilk çıkışı ondan önce SwG efsanesi derken PC gaming online olarak devam etti benim için.

Ardından gelen EQ2 vs. den sonra baktım ki, single player oynayamıyorum.

Conan, Warhammer ve en son Aion da da ayyuka cıktıki artık oyun oynayamıyorum.

Son dönem de, hastalık derecesinde HoN oynuyorum, hızlı, kendimden çok fazla emek ve zaman vermemem gereken bir oyun olmasıda şu sonucu doğruyor; Artık oyunlara karşı sabrım kalmamış, yaş 29
Sosyal ağlarda paylaş

üstteki iki arkadaşı ortalaması yaşındayım. fırsat bulunca death to spies oynuyorum işte.. 30-40dakika kafam boşalıyor.

ne biliim nette aptal aptal gezmek daha bi eğlenceli sanki. oyun sekötürü çok rererö de ondan -lol-

odan önce making history'de dünyayı osmanlı yapmaya çalışıyordum
http://www.picamatic.com/show/2009/10/20/03/39/5646968_1147x808.jpg

sonrasında amerikayı falan da aldım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...