Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deney 7 Sonuçları

deney7ci

Öne çıkan mesajlar

Experimental said:

Yedigün veriodu aga . Bende katılmıştım ona kazanmıştım gameboy colordı eğer dediğin başka bi gameboysa yedigün de olmayabilir . Gameboyun ortasına koca koca yedigün logosu yapmışlar eşşolueşşekler onu kazıcam die gameboyun aazına etmiştim

:) evet evet senin dediğin gibi ben yanlış hatırlamışım ahanda
Sosyal ağlarda paylaş

Revell said:

Experimental said:

Yedigün veriodu aga . Bende katılmıştım ona kazanmıştım gameboy colordı eğer dediğin başka bi gameboysa yedigün de olmayabilir . Gameboyun ortasına koca koca yedigün logosu yapmışlar eşşolueşşekler onu kazıcam die gameboyun aazına etmiştim

:) evet evet senin dediğin gibi ben yanlış hatırlamışım ahanda

ahahah abi ya oofof ne pokemon oynardım o gameboyla varyaa . özledim o günleri
Sosyal ağlarda paylaş

asdf said:

Merhaba,

Tebrikler, Deney7 yarışmacılarına yardımcı oldunuz ve Microsoft Mobile Memory Mouse 8000 kazandınız!

Ödülünüzün size sağlıklı bir şekilde ulaşması için bu e-postayı 12 Kasım 2009 saat 17:00'a kadar aşağıdaki bilgileri

eksiksiz bir şekilde doldurarak cevaplamanızı rica ediyoruz.

Firtina Ozbalikci :P
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Aboow 2 dene ödül kazanmışım da nasıl alcaz ki bunları? Mail falan gelmedi hiç, direk Facebook hesabımla giriş yapmıştım.

ayın 12 sine kadar iletişim bilgilerini yollaman gerekiyor. mail atmış olmaları gerekiyodu. istersen bi iletişime geç.

http://www2.41-29.com/?page_id=2
Sosyal ağlarda paylaş

Evet az önce aldım mailı. Şöyle demişler:

said:
Facebook'tan log-in olup gelen kullanıcılara ulaşmakta sorun yaşanabiliyor.
...
Ödülünüzün size sağlıklı bir şekilde ulaşması için 12 Kasım 2009 saat 17:00'a kadar aşağıdaki bilgileri [email protected] adresine iletmenizi rica ediyoruz.

Ad Soyad:
Telefon:
Adres:

Artı, bi kişi birden fazla ödül kazanmışsa hepsini alabiliyomuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...