Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

24 - (Series 2)

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

Ninanin durumundaki herkes ayni seyi yapardi. ustune gelen zilyon tane adama karsi yanindakiyle ayni kosuldaysan ona yardim edersin. denize dusen yilana sarilir bu demek iste.
Jackin planini neden baskasi akil etsin ki? en tecrubeli adamlardan biri ctu daki. ayrica operasyonu da o yurutuyor. Anlam veremedim yani.

[marco hasami kimdi?][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

Dojorel yanlış amlamışsın, smerten'in demek istediği ,o son şarjörü kendisine saklamasındaki risk.Yani ya Jack teröristleri püskürtemeseydi ya da CTU'nun helikopteri zamanında gelmeseydi? O zaman Nina cebinde şarjörle öbür tarafı boylardı.
Yoksa Nina'nın Jack'e yardım etmesi akıllıcaydı.
Palmer'ın aklına gelmemesi demişsiniz de, Palmer şu anda dizideki en salak adam.Hiçbişeyden haberi yok, herkese güveniyo salak salak.Jack de zaten biliyo, kafaya aldı adamı, en iyisini yaptı.[hline]
DynamicK, 02 November 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
supermen gazeteciydi mesela ama süper adamdı yane ucuyodu
Aurora, 01 November 2003 18:43 tarihinde demiş ki:
Bizim mahallenin davulcusu Portnoy olacaktı...
Her gün oruç tutardım
bLaQ, 25 November 2003 19:26 tarihinde demiş ki:
Hem türkiyede piyano olmaz, dolayısıyla düşmez eha
Sosyal ağlarda paylaş

hyr zaten senaryo hatası degıl bunlar karakterlerın yaptıgı hatalr..
ornegın
sen abd baskanısın yanındada (mıke ne iş yapıyodu hatılmamıyom ama) cok tecrubelı fln bı adamın var ve en az 5 dkk dusunuyosun konu uzerınde, ne kadar egıtımlı tecrulebıde olsa aklına dogaclama gelebılecek bır cozumu bulması gerekırdı..
bence palmer okdarda saf degıl.. dıkkat ettıysenız sherrynın nsa sefıyle konusmasından sonra ılk konusmalarında aferdersınızn sheryynın azına mıctı yanı.. kı bı daha da konusmadı karıyla.. yanı bence lynn'nın haberı olurda palmer'ın olmazmı? ben olsam dırek sheryy'nın tel.ı dınletırdım yanı.. eskı karım gelıp bana super bı sekılde yardım edıyo.. çat diye otcom'u buluyo en azından kaynagını ogrenmek ıcın bıle dınletırdım yanı...[hline]a.k.a. Duxus
---------
Wisdom, clear my eyes.
Honor, guide my step.
Passion, fire my heart.
Darkness, hide my fear.
Life, be my shield.
Sosyal ağlarda paylaş

Aklı başında herkes dinletirdi ama Palmer dinletmiyo (En azından biz bilmiyoruz) O yüzden saf diyoz ya zaten.Düpedüz salak adam.[hline]
DynamicK, 02 November 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
supermen gazeteciydi mesela ama süper adamdı yane ucuyodu
Aurora, 01 November 2003 18:43 tarihinde demiş ki:
Bizim mahallenin davulcusu Portnoy olacaktı...
Her gün oruç tutardım
bLaQ, 25 November 2003 19:26 tarihinde demiş ki:
Hem türkiyede piyano olmaz, dolayısıyla düşmez eha
Sosyal ağlarda paylaş

Ben diyorum ki sherry adilik yapmıyodu belki de roger stantondan bilgi toplamak için kontakt kuruyodu falan ne biliyim... Ama Jack Bauerin yaptığı çok piyasa bir hareketti (çocuğu öldürcem falan demesi başkanla konuşması öldürür gibi yapması vs)[hline]İmza dediğin nedir ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Son bölümde bu kadar gerçekçi ve iyi gidişin ortasına ettiler.

Lan adam fanatik terrorist biraz beyni varki 11 eylülden sonra ülkeye malzemeleri sokup kaçak olarak yapmayı başarmış yakalamadan.

Tamam bilgi lazım cocuklarını ele geçirdin sonra numaradan vuruyorsun vurmadan önce de sandalyeyi ittiriyorsun senaryo da.

Şeytan gibi zeki terroristimizin aklına cesedi görmek istiyorum demek gelmiyo ve hemen kuş gibi ötmeye başlıyo.

Çok yazık oldu. Süfer inanılır, ciddi ve süprizlerle gidiyorlardı ama sıçtılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Nsa başkanı konuştu, sherry yi yumurtladı. Mercan yılanı ekibinin başına gelenleri henüz tahmin edemiyorum bakalım ne çıkacak. Son yorum tabii ki kim için. Babam izlerken aynen şöyle söyledi:
Bu da zavallı çocukları kandırıp kendi emellerine alet ediyor.

Bir insan bu kadar salak olabilir, devlet sırrı dedik nükleer bombayı açıklamadığı kimse kalmadı sağolsun. Ama o t-shirt te olayı bitirdi.

[Bu mesaj Gallant tarafından 07 December 2003 23:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yani hakkaten o ne kiyafet yahu, bu adam kendini soyutlamis toplumdan, karsisina bir anda oyle cikilir mi? bide bi insanda bukadar sans olur, ormanda olup gitcekken bomba siginagi olan birini buluyor.

sonra o 7. yilan uyesi oldurdu hepsini diyorum ben. hatta 7. ajan marie cikarmis..[hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu ormancinin yaninda o atlet giyilirmi? Nasil aptal olunur dersleri verir rahat.

Yazik ben george a uzuldum, adam perisan oldu gozumuzun onunde. Simdi kendime kiziyorum, nasil sucladim bu adamcagizi gecen sezon..

[hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 07 December 2003 23:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ee dedik o kadar Kim gebersede kurtulsak diye yok ölmesin falan dediniz aha alın şimdi başınıza belayı :-p

her bölümde Kim'in salaklıklarını izliyoruz en az 10-15dk yazık yani dizinin zevki kaçıyo

[Bu mesaj Popeye tarafından 08 December 2003 23:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Karşı çıkan olucağını sanmam :-)[hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
Night! I live along the creatures of the night?
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII

Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...