Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

esnemek ve ağzı kapatmak

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

bi dahaki sefere esnerken ağzını kapatmayan görürsem amfide, direkt uçarak havada ayakkabımı ve çorabımı çıkartıp ayağımı sokucam ağzına. o ne korkunç bi görüntü abi, şu boğduğu avını yutan pitonlar gibi, gözler kaymış, çene eklemden çıkmış ağız genişlemiş. oy oy.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternalus said:

avını yutan pitonlar gibi, gözler kaymış, çene eklemden çıkmış ağız genişlemiş. oy oy.

piton değil de boa yılanı geldi aklıma, hatta direk şu geldi;

bu arada katılıyorum ya küçükken annem falan çok kızardı, ayıp falan derdi. şimdi bakıyorum gözümün içine baka baka öyle esniyor bazıları otobüste falan, ÇÜÜÜÜÜŞŞŞŞŞ diye bağırası geliyor vallahi insanın.

alta: he
Sosyal ağlarda paylaş

evet abi yalnızken bişey demem ne güzel ev/yurt ortamıdır miskinlik çökmüştür bünyeye, tamam esne, hatta ayılar gibi sırtını duvara sürttür kaşınsın mis gibi.

ayrıca kız gördüm ki, göz kararı hesap yaptım, ayakkabıyla beraber sığardı ayağım, ki ayaklar 42. ama ayağımdakiler spor gibi böyle, bot sığar mı bilemem. ama onun yerine sırt sırtına yaslarsak 4 tek terlik sığabilirdi mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Niye ya kol olmalı yumruk şeklinde ki dişleri dökülsün dersini alsın bi daha yapmasın..

Kendi fesatlığınızdan beni suçlamayın arkadaşım =(

Kaanım duy sesimi bu pis berk fesat, ben kötü bişey demedim cezalandırma beni noolur :D

ayy kıyamams yazık hemen de tırsarmış =))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...