Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

modem vs torrent

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
huun said:

kes'n usb modemdir. degilse bile zoom modemler cok kotu. degistir. hatta kiy paraya zyxel in sgh serisinden birsey al

zoomların kalitesiz olduguna katılmıyorum. zoom x5 im var 1mbit baglantıyla utorrentten 80-90 kb ile indirirken çok rahatlıkla surf yapabiliyorum.

olay utorrent ve modemin ayarlarını yapmakta bitiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sanirsam anlatamadim bi daha duzgun ifade etmeye calisiyim
simdi bizim evde 1 tane zoom adsl modem
var x6
benim bir adet vista laptopum var orda max 1 tane aktif torrent olabiliyo ve hizi 290in ustune ciktiginda direk modem gidiyor ve resetlemeden modemi baglanmiyo tekrar
tabiki msn yada browser aciksa direk gidiyo zaten

bugun diger pc tamirde diye xp olan bi laptopla 3 tane aktif baglanti ve hiz limitisiz 730kb/s gordum ve msn de acikmis ayni zamanda da surf yapiyodum
ki burdakinde herhangi bir ayar yapili da degildi direk bodozlama kurdum utorrenti ve calistirdim
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
mulgear6 dediklerini anlıyoruz abide şu durum var utorrenti kurar kurmaz sana speed test guide tarzı bir menu getiriyor bu menude bağlantı çeşitleri var senin seçtiğin bağlantı tipine göre utorrent bir band genişliği yaratıyor, bunun dışında utorrentin kullandığı portu görüp test edebiliyorsun.
Normalde nekadar yanlış girersen gir netten düşme tarzı bir işlem başına gelmez ama oldumuda oluyor.
Misal arkadaşında x4 modemi var dl yaparken msnden filan düşüyor neti kesiliyor TCPIP.sys'le uğraşıyor sorunu düzeliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...