Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deney7 Nazli Çelebi -- Herkes Baksın Lütfen Önemli!!! (Donanım Haber )

deney7nazli

Öne çıkan mesajlar

ahahah DH deki hala zegnayla uğraşıyo bi tanesi

Bu @zegnarud denen nonoşa,pmden mesaj attım..Bana şaklaban demiş..Akıllı konuş diye..Sonra bu bel altı vurmaya çalışınca,bunun ne anasını nede bacısını bıraktım..Normalde böyle bacı yada anaya kaptırmam..Ama adam kendisi başlattı..Adama delikanlı olsan bacına küfür ettirtmezsin diyorum ama o yine işin gırgırında..Bide bu sapı oraya genel yönetici yapmışlar.Bu adam oranın yöneticisiyse,üyelerini tartışmaya gerek yok..

ssff_allthing mi ne adamın nicki ahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Helcaraxe said:

ahahah DH deki hala zegnayla uğraşıyo bi tanesi

Bu @zegnarud denen nonoşa,pmden mesaj attım..Bana şaklaban demiş..Akıllı konuş diye..Sonra bu bel altı vurmaya çalışınca,bunun ne anasını nede bacısını bıraktım..Normalde böyle bacı yada anaya kaptırmam..Ama adam kendisi başlattı..Adama delikanlı olsan bacına küfür ettirtmezsin diyorum ama o yine işin gırgırında..Bide bu sapı oraya genel yönetici yapmışlar.Bu adam oranın yöneticisiyse,üyelerini tartışmaya gerek yok..

ssff_allthing mi ne adamın nicki ahahahaha

dostum link versene
Sosyal ağlarda paylaş

"random denyo" said:

Oradaki Son mesejlara bak silinmeden..İyice rezil ettim onları..
Edit:Son mesajımdan sonra konuyu kilitlediler..Zorlarına gitti tabi..Dedim olum sizin foruma atılan mesajlar,dhye atılan mesajların 20'de 1 i bile değil..Siz kimi dövüyonuz dedim..Sonra Dhnin dünyadaki en büyük 26. forumu olduğunu gösteren listeyi verdim..Adınızı bulursanız haber verin dedim..

İYİ DEMİŞ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...