Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deney7 Nazli Çelebi -- Herkes Baksın Lütfen Önemli!!! (Donanım Haber )

deney7nazli

Öne çıkan mesajlar

Nazlı neden ikiyüzlü davranıyorsun..Oğuz donanimhaberde reklam yapıyor diye kızıyorsun,(ki zaten konuyu oğuz değil onun bi arkadaşı açtı..Oğuzun bile haberi yoktu.).Peki sen burada reklam yapmıyorsunda ne yapıyorsun..Ayrıca bu forumun donanimhaberle yarışabileceğini mi zannediyorsun..
1. olarak ,paticik.com da bu konuyu üst konu yaptırmışssın
2. olarak Dh de böyle yarışmalar üst konu yapılmaz..
3. olarakta Dh de açılan konuda şuanda kilitlendi..Yani dh böyle saçma yarışmalar için,paticik kadar basit bir forum değil..Yok üst konulara taşımalar falan filan..Dh de bu konu kapatıldı..Eğer kendine güveniyorsan;paticikten bu konuyu kaldırt..Ayrıca dh de senin için yarışanları eleştirmişsin..Profil resmini kısa elbiseyle çektirerek,kendini türkiye deki abazalara teşhir eden kim acaba..

ben 5 gün boyunda adam gibi yarışmaya çalıştım bu bir
baktım ki öyle yapınca olmuyo ben de gerçekten düzgün olduğunu düşündüüm paticik.com dan yardım istedim evet reklam yapıyorum hem kendi reklamımı hem sizin reklamınızı
DH ne zaman sildi forumu? baktı ki baş edemiyo silmek zorunda kaldı çünkü 'kötü reklam'
Yani dh böyle saçma yarışmalar için,paticik kadar basit bir forum değil.'' demişsin.. keşke şurda olsan ve DH nin bir yarışma için neler yaptığını sen de görsen
ve son olarak ben eğer abazalara teşhir ediyo olsaydım kendimi 6 gün boyunca popomda minicik şortla gezerdim burda zaten büyük ihtimalle de bu kadar uğraşmama gerek kalmazdı bunda hemfikirizdir umarım
bence sen otur bir daha düşün yada düşünemiosan hiç konuşma
şurda normal insanlar gibi sohbet ederek bana destek oldu herkes
hepsini de çok sevdim sen arada çıkıntılık yapıyosun diye forumu da sildirtmicem
dh nin adı bile geçsin istemiyodum uzamasın diye saatlerdi bunu başardımı düşünüyorum hiç lafını etmeyerek ama sen geldin herleyin ortasına yaptın
eh tebrik ederim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...