Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pro Evolution Soccer 2010

deja cyrano

Öne çıkan mesajlar

Abi bu napolinin become a legenddaki teknik direktörü öküz ya.

Lavezzi sağdan soldan bir yardırıyor, ya da hamsik bir ara pas atıyor, uzaktan çekiyor falan ancak öyle takım kotarabiliyor. Yoksa az önce olduğu gibi livornoyla bile 0-0 berabere kalıyoruz. Ne mal adamsın sen hoca, niye bu herifleri kesip duruyorsun..... Soldan yardırıyorum mis gibi pası veriyorum 6 pasa dandik 65 skilli herif dışarı atıyor vuramıyor falan... 3 maçta bir oynuyor lavezzi lahn.... Allah belanı versin AI hoca.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

http://images.gittigidiyor.com/1779/Snopy-USB-7000-Cift-titresimli-feedback-joypad__17799907_0.jpg

şundan aldım işte ben 2 adet. fakat titreşimli demesine rağmen titremedi henüz :) pes'te titremiyor mu acaba? ya da kolla gelen cd'yi mi kurmak lazımdır?

bende de var.
pes'te olmuyor.
daha farklı oyunlar da denemek gerenk. :)
Sosyal ağlarda paylaş

xwhiplashx said:

Ben 2009'dan bir fark görmedim.
menü değişik o kadar.
pc için görüntü kalitesi mükemmel, tamam ama artık bence baştan aşağı bir değişiklik gerekli.
böyle bir şey yapsınlar hemen orjinalini alırım.
ama biz de tüketiciyiz yahu ilk önce bir tadımlık alırız sonra alırız.

Abi ciddi olmamalısın. Oynanış inanılmaz farklı ya oyun bariz çok daha yvaşlamış, eksi olarak tepki süresi yükselmiş, artık messi'yle bile çat çut adam geçemiyosun öyle gidip defansla 10 kişiyi çalımlayıp gol atmalar falan yalan olmuş, uzaktan ne vursan girmiyo.. Ohoo baya değişmiş oynanış yanikorsan alcaksan eyvallah tamam da orjinal almayışına bahanen 2009'dan farkı yok olmasın çünkü çok farkı var
Sosyal ağlarda paylaş

esasında ben detaylı yazmadığımdan böyle oldu.
ben daha çok grafiksel ve eğlence katmalarını isterdim.
uzun zamandır oynarım şu oyunu.
fifa'ya rakip olarak çıktı açıkcası fifa diye bir şey kalmadı bana göre.
pes 2010'da en beğendiğim tarafı oyuncuların kendi yerlerini bilmeleri ve kendi alanlarından çıkmayışı.
2009'da adam defanstan koşar gelirdi adamı yerinde bulamazdım biraz saftirik adamlardı.
haklısın dediklerine bir şey demem de işte ben olayın eğlence katılmadığı yönündeyim.

pes'e orijinal yamalar çıkıyor konami tarafından ?
Sosyal ağlarda paylaş

bütün gece barca ile manu seçilerek açılan cl de arkadaşla yardırarak(ki sabaha kadar sürdü bayaa iki takımla da gruplardan çıkmak. aynı takımda 2 kişi olarak oynuyoduk 2 takımda da.) sabahı etmek, sonra ilk elemede porto ve bordo dan iki takımla da tokat yemek. ardından başı eğip saat 7 gibi uyumak çok kötü. ÇOK KÖTÜ.
ne planlarımız vardı lan, finalde manu vs barca kapışçaktık.

ayrıca oyun bayaa iyi olmuş tekrardan belirtmek istedim sfdg
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Disappear said:

super sidekicks vardi arcade de, ona benziyo bu oyun gittikce sdf

yalniz oyle efsane oyun da gelmedi ha. super sk 2 de meksikayi alip captain power up verirdin sanchez yardirirdi boyle. bi da sol ust caprazdan kaleye gol taktigi vardi. ileri geri ileri yapip cakardin korner direginin 3 metre ilerisinden.

ne gunlerdi ya, gencligim ataricide curudu, sonra ps cide. winning 5'de tottiyle orta sahadan caktigimiz gollerle ba$layan maceramiz nerelere geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
hakemde kesin bi kırıklık var ne tutarsız kararlar veriyo dalllama ya
alışma süreci geçtikten sonra kesinlikle başarılı bi oyun bence
işte taçtan top çalmalar arapasın direk ayaga gitmemesi orta açıp gol atmann daha kolay hala geldiği hoş bi oyun olmuş, o orta yaparken illa 0 a inip düz kesmek gerekirdi genelde oyunlarda(fifa05den bu yana en azından)ama bunda gerçek maçlardai gibi açıyla orta yapıp koşan adamı önüne atabilme şansın da var ronaldo ibrahimoviç ve torresin şutları fazla istikrarı ayagının tersinden koşu yapıp patlattınmı %90 gol oluyo,rahat pas atıp zor ara pasıp atıp golleride biraz daha zorlaştırsalardı daha hoş olurdu bence
ps:tabi oyunda oyun keyfimi yaşamak istiyosunuz yoksa gerçek futbol maçı izler gibi mi bi maç yapmak istiyonuz onun kararını vermek lazım ben 2.yi istiyenlerdenim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...