Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunu almayı düşünüyordum ama...

Sensible

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar,ben şimdi bu oyunu almayı düşünüyordum ama herkesin çok olumsuz tepkiler verdiğini gördüm. Oyun sırf pvpymiş? LvL1 ken levle 50 adam gelip kesebiliyormuş? %80 bot kullanıyormuş falan... Birde şey,castle siege şuan yok galiba doğrumu? Yani aletlerle böyle kale kuşatamıyorsunuz galiba?[signature][hline]Flamorph
Technology Blaster
City of Heroes Justice Server
Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

lvl1ken lvl50yi olduruyomusun mu demek istedin yoksa lvl50 gelip lvl1i olduruyomu demek istedin anlamadım
eger ilkiyse onu soyleyen arkadas ucmus ikincisi ise e normal olarak guclu olan gucsuzu oldurur dimi bunda yanlıs birsey yok ?
bot olayına gelince %80 falan degil kullanan var dogru ama betanın basından beri oynuyorum 1 2 kez karsılastım zaten dusuk levellarda bot kullanabilirsin ilerki level bolgelerde bot kullancak baba yigit yok , oyun sırf pvp-clan ve siege sistemi ustune kurulu tabi bu senin oyun seklinede baglı pvmden zevk alırım diyosan sadece onuda yapabilirsin
siege sistemi su an acık sanırım siege tarihleri 12 temmuzda basliyo tam hatırlamıyorum 7 temmuzda olabilir oyuna baslıyımmı diyosan gercekten vakit ayırabilceksen basla zevklimi dersen 3 ay oldu daha oyundan sadece preludenin sonlarına dogru sıkılmaya baslamıstım cunku oyunda artık yapabilcegim birsey kalmamıstı c1 ile inanılmaz yenilikler geldi sen yinede forumları takip et kafanda bir fikir olussun
lin.warcry.com
www.l2resource.com
bu sitelere bi goz gezdir iyice oku[signature][hline]icq:140353
Sosyal ağlarda paylaş

50$ a account aliyosun
istersen ben sana 250$ a
lvl50 bladedancer satayim
utunde 10mlik ekipman var
sadece 10m ebayde 260$ ediyor
lvl50 chr da yanında hediye :)[signature][hline]Cinli kanka , Movement Speed arttiran Dance of Wind skillini henuz alip almadigimi sormak icin dediki ;
u got run run dance ?
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkür ederim cevap için :) Orda şey demek istedim,bir arkadaşın dediğine göre "level 50 adam,sen level 1ken guardların gözü önünde seni çat çut kesebiliyormuş-güvenliğin yokmuş." Siege olayını biraz açabilirmisin acaba, yani siz şimdi gidip kale ele geçirebiliyormusunuz ben böyle birşeylere katılmayı çok istiyorum o yüzden bu oyuna ilgi duydum[signature][hline]Flamorph
Technology Blaster
City of Heroes Justice Server
Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

sana dalan birine gücün yetmiyosa eğer dalamıyosun
bu doğru
eğer dalarsan adam pk olmuyo
dalmazsan pk oluyo pvp siteminde biraz salaklık var ama pvp arenalar geldi biraz gırgır şamata oluyo oralar ^^[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

oyundaki sehirler degisik sekilde yani ornegin elf karakter acarsan elven city de maximum 23 e kadar takilirsin ondan sonra gludio, dion, giran a falan gidersin
yani lvl 50 adam senin bulundugun yerde asla bulunmaz isi olmaz oralarda pek quest almaya gelir ancak varsa
ben suana kadar lvl 50 adam pek gormedim mesela iwory tower cevresinde bulunuyordur herhalde onlar
pvp bi oyunda olmasi gereken birsey zaten pvp de zevkli bu oyunda c1 den sonra partyler daha zevkli olmaya basladi lvl ilerledikce daha cok zorlaniyorsun fakat daha fazla zevk aliyosun (cevrene bagli olarak)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...