Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half Life Çıktı Hemde O biçim Çıktı

HackerMan

Öne çıkan mesajlar

büyük bik zaman dan beri internet kafelerde oynağıdımız bir oyun olan hilf life şimdi yeni versiyonu ile beni hayran bıraktı çok manyak bir grafik animasyonları ve çok daha fazla detaya giren hilf life 3 boyutta harikalar yaratmış arrkadaşlar

bence oyunu deneyin ama orjinal tam sürümünü bence bayağı fark ediyor :)[signature][hline]www.sudenet.8m.net
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ouz_UFO, 02 Temmuz 2004 13:02 tarihinde demiş ki:
sazanizm?!
Tek sazanizm olayını bileni kendim sanırdım, sen de mi bi zamanlar sazanisttin?[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
McsPeyn, 03 Temmuz 2004 11:21 tarihinde demiş ki:
said:
Ouz_UFO, 02 Temmuz 2004 13:02 tarihinde demiş ki:
sazanizm?!
Tek sazanizm olayını bileni kendim sanırdım, sen de mi bi zamanlar sazanisttin?

hepimiz bir sazanistiz :-)[signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım hl'yi cs ile tanıması ve şimdi single playerını keşfetmesi tahmini doğru..[signature][hline]The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who in the name of charity and goodwill shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger, those who attempt to poison, and destroy my brothers! And you will know My name is the Lord, when I lay my vengeance upon thee.

- Jules
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe half life 2'nin 2 boyutlusu çıktı ama senaryo falan yok ilk oynayınca zevkli ve half lifede olacak bazı şeyleri gösteriyor...
Half life'in bütün reklam videolarını birleştirip oyun yapmışlar...
* Kasasını açar ve içinden bir kaç tane link çıkarır *
Web site
Kötü haber, ikinci linki koyamadım çünkü steame koymuşlar oyunu, artık steam'ı olan çeker, inşallah paralı değildir.
Edit: Bu arada, işte half life 2'nin web sitesi

[Bu mesaj FIRTINA1 tarafından 06 Temmuz 2004 09:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...