Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

amazonla ilgil

Romario

Öne çıkan mesajlar

baksaniza simdi amazondan alacam almanyadan turkiyeye fln iletiliyomuş ben size adresimi yazsam amazon için translate edermisiniz?:
Cebesoy sok. karagoz2 apt. 30/3 sahrayicedit istanbul kadıköy türkiye[hline]Remreld Romario (cabalist)
Remra Romario (scout)
Komik mi geldi?
Evet Öyle!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Romario, 28 April 2003 23:44 tarihinde demiş ki:
baksaniza simdi amazondan alacam almanyadan turkiyeye fln iletiliyomuş ben size adresimi yazsam amazon için translate edermisiniz?:
Cebesoy sok. karagoz2 apt. 30/3 sahrayicedit istanbul kadıköy türkiye[hline]Remreld Romario (cabalist)
Remra Romario (scout)
Komik mi geldi?
Evet Öyle!!!

Translate etmene gerek yok adresi aynen yaz gelir o. Sadece orada belirtilen kutucuklarda Turkey falan diye belirt. Adresi de aynen yaz.. Zaten adamlar ayağına gelmiycek paket Türkiye'ye gelince kargo ile evine en yakın ptt ye ordan da sana gelir. O heriflerin de Türkçesi var bildiğim kadarıyla :-)[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wacky, 29 April 2003 15:11 tarihinde demiş ki:
said:
Romario, 28 April 2003 23:44 tarihinde demiş ki:
Remra Romario (scout)
Komik mi geldi?
Evet Öyle!!!

Translate etmene gerek yok adresi aynen yaz gelir o. Sadece orada belirtilen kutucuklarda Turkey falan diye belirt. Adresi de aynen yaz.. Zaten adamlar ayağına gelmiycek paket Türkiye'ye gelince kargo ile evine en yakın ptt ye ordan da sana gelir. O heriflerin de Türkçesi var bildiğim kadarıyla :-)[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hayır amazon kesınlıkle turkıye'ye oyun gondermez.Ulke kısmından TURKEY'ı secersen o urun gelmez sana.[hline]Simofle

-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

ulan romaria kimsin sen?
annanemin apartmaninda oturuyorsun olm sen :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl32 infiltrator - Grandmaster Tailor
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

hadi ya bayramlarda fln anneannene ziyarete gelince ugra o zaman abi ne diyim yani bu arada gameloaked.co.uk bildigim kadariyla eu versuyon gonderio us diil bana us lazim us chipsbitz in satin alma sistemi cok garip diye guvenemiyorum ondan sanirim bone bana cd yi verecek bende alm yadaki akrabaya gondertecem oda 1 ays osra gelio ama erken baslayan once varir hesabi bone cd yi verecekmis bu arada isteyene kapim her zaman aciktir.[hline]Remreld Romario (cabalist)
Remra Romario (scout)
Komik mi geldi?
Evet Öyle!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Amazondan daoc için şiparis vericektim Gold editionda hem Daoc var hemde yeni çıkan expansion u var diye ondan almaya karar verdim.
fakat
This item will be released on June 3, 2003. You may order it now and we will ship it to you when it arrives.
bole bi sorunla karşı karşıya geldim şimdi ben 2 cd yide ayrı ayrımı almak zorundayım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...